únor 2018 - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ÚNOR
ÚNOR 2018

čtvrtek 1.2.2018

10.00  Slezské divadlo Opava: Noc na Karlštejně (pro školy)
17.00  Knihovna Petra Bezruče v Opavě: Jak slova psaná na vodu, jak zrnko písku v perlorodce… (vernisáž výstavy)
18.15  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Prezident Blaník (film ČR)
19.00  Divadlo GAFA / Café Evžen: Fotografie - čas a včas (přednáška)
19.00  Centrum Perla: Jsi středobod se Spravedlností a Kolem štěstí (přednáška, prožitkový večer)
20.00  Music bar Jam: Drum´n´bass poslechovka
20.00  U Vočka: Čtvrteční pololetní párty

pátek 2.2.2018
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Čertoviny (film ČR)
20.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (film ČR)
20.00  Music bar Jam: Rockotéka
20.00  Město Vítkov / Kulturní dům Vítkov: Ples města Vítkova
20.00  Kulturní dům Dolní Benešov: Ples rybářů
20.00  ČSZ ZO Neplachovice / Hasičská zbrojnice Holasovice: Ples zahrádkářů
20.00  SDH Chvalíkovice / Sokolovna Chvalíkovice: Hasičský ples
20.00  Spolek rodičů při ZŠ Chuchelná / Kulturní dům Chuchelná: Společenský ples
21.00  U Vočka: Ladies Night
22.00  Tara Střelnice music club: Studentská pololetní párty

sobota 3.2.2018
08.30  SDH Kajlovec / Hasičská zbrojnice Kajlovec: Vodění medvěda
14.00  SDH Loděnice / Hasičská zbrojnice Loděnice: Masopustní průvod masek
16.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Můj život cuketky (film Švýcarsko, Francie)
18.00  Slezské divadlo Opava: Arizona Lady (sk.7)
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: S láskou Vincent (film Velká Británie, Polsko)
18.00  SPOZ při Obecním úřadu Strahovice / sál Nad mateřskou školou: Papučový bál
19.00  Slezská univerzita v Opavě / KD Na Rybníčku Opava: Univerzitní ples Slezské univerzity v Opavě
19.00  SDH Kajlovec / Hasičská zbrojnice Kajlovec: Pochování basy
19.30  H.E.A.T. Opava / Kulturní dům Stěbořice: Ples pro dobrou věc
20.00  Music club 13: Troppau tekk vol.2
20.00  Music bar Jam: Soukromá narozeninová párty
20.00  U Vočka: Morgan párty
20.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Borg / McEnroe (film Švédsko, Dánsko, Finsko)
20.00  Město Hradec nad Moravicí / Červený zámek Hradec nad Moravicí: Ples města Hradec nad Moravicí
20.00  SZP Hradec nad Moravicí / KD Branka: Ples Svazu zdravotně postižených Hradec nad Moravicí
20.00  Český svaz chovatelů Hať / Kulturní dům Hať: Chovatelský ples

neděle 4.2.2018
09.00  Středisko volného času Opava / Husova ulice: Minizoo pro veřejnost (do 12.00 hodin)
10.00  Loutkové divadlo Opava: Koukej, svět!
10.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Čertoviny (film ČR)
14.00  Slezské zemské muzeum / Památník Petra Bezruče: Zimní inspirace v pohádkách (do 16.00 hodin)
14.00  Kulturní dům Hlučín: Dětský maškarní ples
15.00  Kulturní dům Dolní Benešov: Dětský maškarní ples
15.00  Klub rodičů ZŠ Bohuslavice / KD Bohuslavice: Maškarní rej
16.00  Loutkové divadlo Opava: Koukej, svět!
19.00  Slezské divadlo Opava: Modrý z nebe (mimo)

pondělí 5.2.2018
17.00  Obecní knihovna Štěpánkovice: Západ USA a Havajské ostrovy (přednáška)
17.00  Galerie Čekárna Bolatice: Neutrální forma (vernisáž výstavy)
17.30  Ladislav Zibura / KD Na Rybníčku: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii (přednáška a projekce)
18.00  Filmový klub kina Mír Opava: Chlapi nepláčou (film Bosna a Hercegovina, Slovinsko, Chorvatsko)
20.00  Music bar Jam: Hip Hop poslechovka
20.30  Ladislav Zibura / KD Na Rybníčku: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii (přednáška a projekce)

úterý 6.2.2018
09.30  Spolek pro rodinu Opava / Matiční dům Opava: Arťásek (klub pro rodiče s malými dětmi)
16.45  Spolek pro rodinu Opava / Matiční dům Opava: Povídání s dulou Mgr. Michaelou Sedláčkovou
17.00  Knihovna Petra Bezruče v Opavě / pobočka Kateřinky: Radomír Čížek - Gruzie (přednáška)
17.00  Městská knihovna Vítkov: Homo Astronomicus neboli hvězdář (přednáška)
18.00  Čajovna Harmonie: Homeopatie 6 (přednáška)
19.00  Klub Art: Nezlomené (dokumentární film)
19.00  Bludný kámen / Matiční dům Opava: Marie Lukačová (autorská přednáška)

středa 7.2.2018
10.00  Slezské divadlo Opava: Limonádový Joe (pro školy)
16.00  Městys Litultovice / zámek Litultovice: Renesanční zámek v Litultovicích (přednáška)
17.00  Galerie Obecního domu: Big-beatová šedesátá (vernisáž výstavy)
17.30  Slezské zemské muzeum / Historická výstavní budova: Československo-lichtenštejnské vztahy … (přednáška)
18.00  Kino Holasovice: Milada (film ČR)
18.00  Baby club Kačka: Přednáška pro těhotné maminky (cyklus přednášek)
19.00  Bludný kámen / Matiční dům Opava: Pretty Old Sound & Girl Therapy (koncert)
19.00  Kulturní dům Dolní Benešov: Sex pro pokročilé (divadelní představení)
20.00  Evžen jazz café club: Jazzíček do ouška

čtvrtek 8.2.2018
09.30  SZM Opava / přednáškový sál H3 Slezské univerzity: Poznáváme krásy Arboret (konference)
18.00  Galerie Obecního domu: Československý bigbít 60. let (poslechový pořad)
18.00  Místní knihovna Pavla Křížkovského Holasovice: Soňa Janoštíková - Olejové snění (vernisáž výstavy)
18.00  Obecní knihovna Kobeřice: Vliv reklamy na naše rozhodování (přednáška)
19.00  Slezské divadlo Opava: Všechno je v zahradě (sk.M)
19.00  Hradecký slunovrat / U Dvou dobráků Opava: Petr Linhart (koncert)
19.00  Čajovna Harmonie: Spatřit Manaslu ze všech světových stran a vrátit se šťastně domů (přednáška)
20.00  Music bar Jam: Drum´n´bass poslechovka

pátek 9.2.2018
16.30  Klub Art: Gympl bands (koncert)
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: 50 odstínů svobody (film USA)
18.00  Klub seniorů Bolatice / Kulturní dům Bolatice: Peříčkový ples
19.00  Slezské divadlo Opava: Akt (mimo)
19.00  Divadlo GAFA / Café Evžen: Dekameron (scénické čtení) - zrušeno !!!
19.00  SK Meteor Strahovice / sál u Nevřelů: Ples v retro stylu
20.00  Music bar Jam: Rockotéka
20.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: 50 odstínů svobody (film USA)
20.00  Kulturní dům Dolní Benešov: Hasičský ples s pochováním basy
20.00  Spolek Aktovka / Kulturní dům Domoradovice: 8. ples Aktovky
20.00  Obec Mokré Lazce / Kulturní dům Mokré Lazce: Obecní bál
20.00  SDH Chuchelná / Kulturní dům Chuchelná: Hasičský ples s pochováním basy
20.00  Myslivecké sdružení Maršovec / Sokolovna Chvalíkovice: Myslivecký ples
22.00  Tara Střelnice music club: Sexy Lollipop párty
22.00  U Vočka: Friday Night

sobota 10.2.2018
09.00  Kulturní dům Hlučín / Mírové náměstí Hlučín: Masopust v Hlučíně (do 14.00 hodin)
10.00  Kulturní dům Dolní Benešov: Michal je kvítko (dětské představení)
11.30  SDH Jakubčovice / Jakubčovice: Vodění medvěda
14.00  Město Kravaře + CVČ Kravaře / město Kravaře: Masopustní průvod městem
14.30  SDH Kamenec / bývalá škola Kamenec: Maškarní karneval pro děti
16.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Sněhová královna 3 (film Rusko)
17.00  Slezské divadlo Opava: Noc na Karlštejně (mimo)
18.00  Loutkové divadlo Opava: Ozvěny štěkacího kabaretu
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: 50 odstínů svobody (film USA)
18.00  Restaurace Náplavka Opava: Country večer
19.00  U Dvou dobráků: The Junk Food + Dáša Fon Fľaša + Fertile Hump + Wild Books (koncert)
19.00  MO KDU-ČSL Kravaře / Farní stodola Kravaře: Lidový bál
19.00  SDH Svoboda / Hasičská zbrojnice Svoboda: Pochování basy
19.30  Obec Branka / Kulturní dům Branka: 6. obecní ples Branka u Opavy
20.00  Evžen jazz café club: Mixdown (taneční večírek)
20.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Nit z přízraků (film USA)
20.00  SDH Loděnice / Chovatelské středisko Holasovice: Pochování basy
20.00  SK Viktorie Chlebičov / Kulturní dům Chlebičov: Společenský ples
20.00  SDH Rohov / sál Obecního domu Rohov: Hasičský ples
20.00  SDH Sudice / sál U Zlatého džbánu: Tradiční hasičský ples
20.00  SDH Jančí / Kulturní dům Jančí: Pochování basy v Jančí
20.00  Obec Budišovice a Klub důchodců / Obecní dům Budišovice: Obecní bál
20.00  SDH Bohuslavice / Kulturní dům Bohuslavice: Pochování basy
21.00  Klub Art: Heartbreak (drum and bass party)
22.00  U Vočka: Párty na křídlech

neděle 11.2.2018
09.00  Středisko volného času Opava / Husova ulice: Minizoo pro veřejnost (do 12.00 hodin)
10.00  Loutkové divadlo Opava: Bajaja
10.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Coco (film USA)
13.00  Skaut 2.oddíl Domoradovice / Domoradovice: Masopust aneb tradiční vodění medvěda
14.00  Obec Kobeřice / areál Hasičského domu: Masopustní rej
14.00  Furtisami Velké Hoštice / Velké Hoštice: Velkohoštický Masopust
14.30  Spolek Aktovka / Kulturní dům Domoradovice: Dětský maškarní ples
15.00  Spolek rodičů při ZŠ Chuchelná / Kulturní dům Chuchelná: Dětský maškarní ples
16.00  Loutkové divadlo Opava: Bajaja
17.00  Kulturní dům Hlučín: Pololetní koncert
19.00  Slezské divadlo Opava: The Backwards Beatles Revival (koncert) (mimo)
19.00  Divadlo GAFA / Café Evžen: Manon Lescaut (divadelní představení)
20.00  Evžen jazz café club: Jam Session (koncert)

pondělí 12.2.2018
10.00  Slezské divadlo Opava: Broučci (pro školy)
18.00  Filmový klub kina Mír Opava: Dokud nás svatba nerozdělí (film Francie)
20.00  Music bar Jam: Hip Hop poslechovka

úterý 13.2.2018
09.30  Spolek pro rodinu Opava / Matiční dům Opava: Arťásek (klub pro rodiče s malými dětmi)
15.30  Středisko volného času Opava / Horní náměstí Opava: Koněc masopusta (do 17.30 hodin)
16.00  Obec Bolatice, Klub seniorů a SDH Bolatice / Bolatice: Rozloučení s Masopustem a pochování basy
16.30  Základní umělecká škola Václava Kálika / Dvořákovy sady: Jana Polednová - třídní předehrávky
18.00  Knihovna Petra Bezruče v Opavě / sál: Viktorie Hlaváčková - Pěšky do Istanbulu … (přednáška)
19.00  Slezské divadlo Opava: Arizona Lady (sk.5)
19.00  Klub Art: Hovory s… (talk show)

středa 14.2.2018
10.00  Knihovna Petra Bezruče v Opavě / pobočka Kateřinky: Klub maminek - karneval
14.00  Divadlo GAFA / Hlavní náměstí Krnov: Masopust v Krnově
14.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Nejtemnější hodina (film USA, Velká Británie)
16.30  Základní umělecká škola Václava Kálika / sál školy: Kamila Sobotková - třídní předehrávky
18.00  Expozice Cesta města / klub Art: Krčmaňská aféra. Tajemný pokus o atentát na čs. ministry (přednáška)
18.00  Kino Holasovice: Ochránci (film Rusko)
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Ewa Farná 10: Neznámá známá (film ČR, Polsko)
18.00  Baby club Kačka: Přednáška pro těhotné maminky (cyklus přednášek)
19.00  Statutární město Opava / KD Na Rybníčku: Zpívající basklarinet (abonentní koncert)
19.00  Divadlo GAFA / Café Evžen: Romance pro křídlovku (divadelní představení)
19.00  Kino Mír Opava: Jiří Kolbaba - Jihem Afriky (diashow)
19.00  Bludný kámen / Matiční dům Opava: Petr Nikl a Ondřej Smeykal - Líheň (koncert)
19.00  Aquapark Kravaře: Valentýnské koupání při svíčkách
20.00  Evžen jazz café club: Jazzíček do ouška

čtvrtek 15.2.2018
16.30  Základní umělecká škola Václava Kálika / sál školy: Taťána Pokorná - třídní předehrávky
18.00  Galerie Obecního domu: Big-beatová šedesátá (komentovaná prohlídka výstavy)
18.00  Café Evžen: Za Lipicány po Evropě (přednáška a projekce)
19.00  Slezské divadlo Opava: Jak je důležité míti Filipa (sk.6)
19.00  Divadelní soubor Siesta / Loutkové divadlo Opava: Zítřek je už dnes, ale stane se až zítra
19.00  Centrum Perla: Věřit si se Silou a Uměním (přednáška, prožitkový večer)
20.00  Music bar Jam: Drum´n´bass poslechovka

pátek 16.2.2018
17.00  Město Kravaře / Městská knihovna Kravaře: Barma & Vietnam (přednáška)
17.00  ZUŠ Hradec nad Moravicí / Velká dvorana Červeného zámku: Hvězdy se vrací domů (koncert)
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Tvář vody (film USA)
19.00  Slezské divadlo Opava: Jak je důležité míti Filipa (sk.4)
19.00  Divadelní soubor Siesta / Loutkové divadlo Opava: Zítřek je už dnes, ale stane se až zítra
19.00  Kulturní dům Hlučín: IV. fotbalový ples
19.30  Klub rodičů ZŠ Žimrovice / Kulturní dům Domoradovice: Ples při svíčkách
20.00  Klub Art: Element + Slepí křováci + Teralodon (koncert)
20.00  Music bar Jam: Drum“n“Noize party
20.00  SDH Kravaře / restaurace Slanina: Hasičský bál
20.00  Kulturní dům Melč: Myslivecký ples
20.00  Mažoretky AMA + TJ Otice / Kulturní dům Otice: Sportovní ples
20.00  SRPDŠ při ZŠ Edvarda Beneše / Kulturní dům Na Rybníčku: Školní ples
20.15  Kino Orion Hradec nad Moravicí: 50 odstínů svobody (film USA)
22.00  Tara Střelnice music club: Valentýnská delux Saxo párty

sobota 17.2.2018
09.00  Slezské zemské muzeum / Historická výstavní budova: Rozloučení s Petrem Bezručem (do 17.00 hodin)
09.00  Mažoretky Charlie / Víceúčelová sportovní hala ZŠ Hradec nad Moravicí: Hradecká hůlka 2018
10.00  Slezské divadlo Opava: Ifigénie na Tauridě (sk.D)
14.00  Spolek pro děti ZŠ a MŠ Branka / Kulturní dům Branka: Dětský maškarní karneval
14.30  Sdružení maminek Služovice a Vrbka + Obec Služovice / Kulturní dům Služovice: Maškarní ples Safari
16.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Coco (film USA)
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Špindl (film ČR)
19.00  Statutární město Opava / KD Na Rybníčku: Reprezentační ples města Opavy
19.00  Prima Lingua + hospoda U Dvou dobráků / KD Stěbořice: Kravatovo-parukový ples
20.00  Evžen jazz café club: Evženova tančírna (taneční večírek)
20.00  Café Evžen: Soukromá akce
20.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Prezident Blaník (film ČR)
20.00  SDH Hlučín / Kulturní dům Hlučín: Tradiční hasičský ples
20.00  Obec Chvalíkovice / Sokolovna Chvalíkovice: I. obecní ples

neděle 18.2.2018
09.00  Slezské zemské muzeum / Historická výstavní budova: Rozloučení s Petrem Bezručem (do 17.00 hodin)
09.00  Středisko volného času Opava / Husova ulice: Minizoo pro veřejnost (do 12.00 hodin)
10.00  Loutkové divadlo Opava: O zlaté rybce
10.00  Slezské divadlo Opava: Matiné (mimo)
10.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Sněhová královna 3 (film Rusko)
14.00  Slezské zemské muzeum / Památník Petra Bezruče: Zimní inspirace v pohádkách (do 16.00 hodin)
15.00  Kino Mír Opava: Duo Jamaha (koncert)
15.30  Divadlo GAFA / Městské divadlo Krnov: Pejsek a kočička (pohádka)
16.00  Loutkové divadlo Opava: O zlaté rybce
17.00  Galerie Obecního domu / KD Na Rybníčku: Faraoni po 50 letech aneb čtvrtek mladé generace … (koncert)
19.00  Slezské divadlo Opava: Ifigénie na Tauridě - premiéra (sk.P)

pondělí 19.2.2018
09.00  CVČ Kravaře / zámek Kravaře: Dětská scéna 2018 (recitační soutěž)
18.00  Slezské divadlo Opava: Všechno je v zahradě (sk.S)
18.00  Filmový klub kina Mír Opava: Thelma (film Norsko, Francie)
20.00  Music bar Jam: Hip Hop poslechovka

úterý 20.2.2018
09.30  Spolek pro rodinu Opava / Matiční dům Opava: Arťásek (klub pro rodiče s malými dětmi)
18.00  Knihovna Petra Bezruče v Opavě / sál: Dáša Remešová - Japonsko 85 000 kroků za krásami … (přednáška)
19.00  Slezské divadlo Opava: Ifigénie na Tauridě (sk.1)
21.00  U Vočka: Studentská welcome párty

středa 21.2.2018
10.00  Slezské divadlo Opava: Popelka (pro školy)
17.00  Galerie Obecního domu / Sál purkmistrů: Přednáška pro širokou zahrádkářskou veřejnost
17.00  Místní knihovna Pavla Křížkovského Holasovice: Život s vášní a čokoládou (přednáška)
17.30  Slezské zemské muzeum / Historická výstavní budova: Gnalić - podmořský výzkum vraku … (přednáška)
18.00  Baby club Kačka: Přednáška pro těhotné maminky (cyklus přednášek)
18.00  Kino Holasovice: I dva jsou rodina (film Francie)
19.00  Klub Art: Vladimír Merta a Ondřej Fenc (koncert)
20.00  Evžen jazz café club: Jazzíček do ouška

čtvrtek 22.2.2018
15.00  Baby club Kačka: Výživa kojenců a jídelníček (přednáška)
17.00  Slezské zemské muzeum / Historická výstavní budova: Můj svět (vernisáž výstavy)
17.00  Galerie Hřivnáč: Dorota Branna - Snovač (vernisáž výstavy)
17.00  Galerie Hřivnáč: Magdaléna Roztočilová - Snovač (vernisáž výstavy)
18.00  Galerie Obecního domu / Kupé: Big-beatová šedesátá / Kino Čas (projekce z archívu)
18.00  Slezská univerzita v Opavě / Obchodní centrum Breda Opava: Život na fakultě (vernisáž výstavy)
18.00  Kulturní dům Jakubčovice: Peru 2017 (přednáška)
19.00  Slezské divadlo Opava: Ifigénie na Tauridě (sk.9)
19.00  Klub Art: Robert Balzar Trio (koncert)
19.00  Divadelní soubor Siesta / Loutkové divadlo Opava: Zítřek je už dnes, ale stane se až zítra
19.00  Café Evžen: Večery v jednom (koncert)
19.00  Čajovna Harmonie: Pavel Stanke: Kyrgyzstán - nedotčená příroda a hory, kam se podíváš (přednáška)
20.00  Evžen jazz café club: ApenDixi - Original Dixieland (koncert)
20.00  Music bar Jam: Drum´n´bass poslechovka

pátek 23.2.2018
09.00  Loutkové divadlo Opava: Dětská scéna 2018 (okrskové kolo recitační soutěže)
15.30  Baby club Kačka: Dětský karneval
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (film ČR)
19.00  Slezské divadlo Opava: Modrý z nebe (sk.3)
20.00  Café Evžen: Bužma (koncert)
20.00  Klub Art: John Wolfhooker + All These Memories + Glad For Today (koncert)
20.00  Music bar Jam: System Terror Jam (techno párty)
20.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Hora (film Austrálie)
22.00  Tara Střelnice music club: Bubble mega párty

sobota 24.2.2018
14.00  SDH Jakubčovice / Kulturní dům Jakubčovice: Dětský maškarní ples
16.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Pračlověk (film Velká Británie)
17.00  Štěpánkovický ochotnický soubor / kinosál Štěpánkovice: Večer plný zábavy (divadelní představení)
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Wallace & Gromit: Úžasné vynálezy (film Velká Británie)
19.00  Slezské divadlo Opava: Souborné dílo Williama Shakespeara (ve 120 minutách) (mimo)
19.00  Spolek přátel kultury a umění Opava / KD Na Rybníčku: 3. opavský charitativní ples
20.00  Evžen jazz café club: Light jazz standards evening (koncert)
20.00  Klub Art: Panáčik (koncert)
20.00  Music bar Jam: Oslava narozenin tří žen
20.00  U Vočka: Oldies Night
20.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: The Florida Project (film USA)
20.00  ZŠ a SRP ZŠ Hradec nad Moravicí / Kulturní dům Branka: Školní ples
20.00  KRPŠ při ZŠ Kravaře / restaurace Slanina: Jeansový ples
20.00  Brano a.s. / Velká dvorana Červeného zámku Hradec nad Moravicí: Reprezentační ples Brano
20.00  TJ Sokol Chvalíkovice / Sokolovna Chvalíkovice: Ples sportovců
20.00  Motorkáři Skřipov / Kulturní dům Hrabství: Rockový motorkářský ples
20.00  SDH Lhota u Opavy / Obecní dům Mokré Lazce: Pochování basy a tradičním obřadem
20.00  Mládež Suchých Lazců / hostinec U Baly: Tradiční pochování basy
22.00  Tara Střelnice music club: Fatal Terror Show Live!

neděle 25.2.2018
08.00  Kulturní dům Hlučín: Zlatá hlučínská hvězda 2018
09.00  Středisko volného času Opava / Husova ulice: Minizoo pro veřejnost (do 12.00 hodin)
10.00  Loutkové divadlo Opava: Trochu jiné pohádky
10.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Pračlověk (film Velká Británie)
14.00  Slezské divadlo Opava: Duhová zahrada (mimo)
15.00  Středisko volného času Opava / Kulturní dům Na Rybníčku: Maškarní karneval „Abraka muzika“
15.00  Divadlo GAFA / Matiční dům Opava: Divadelní pohádková školička
16.00  Loutkové divadlo Opava: Trochu jiné pohádky
16.30  Slezské divadlo Opava: Duhová zahrada (mimo)
17.00  Štěpánkovický ochotnický soubor / kinosál Štěpánkovice: Večer plný zábavy (divadelní představení)
19.00  Divadlo GAFA / Café Evžen: Láska v čase (GAFA kabaret)

pondělí 26.2.2018
10.00  Slezské divadlo Opava: Noc na Karlštejně (pro školy)
18.00  Loutkové divadlo Opava: Detektor lži a Chcete slovo?
20.00  Music bar Jam: Hip Hop poslechovka

úterý 27.2.2018
09.30  Spolek pro rodinu Opava / Matiční dům Opava: Arťásek (klub pro rodiče s malými dětmi)
10.00  Slezské divadlo Opava: O vlku a kůzlátkách (pro školy)
17.00  Městská knihovna Vítkov: Japonsko - 85 tisíc kroků za krásami ostrova Honšú (přednáška)
18.00  Expozice Cesta z města / klub Art: Kde se vzaly, tu se vzaly, názvy opavských ulic… (přednáška)
18.00  Knihovna Petra Bezruče v Opavě / sál: Katka Krejčová - 21 nejúžasnějších míst světa a co vás … (přednáška)
19.00  Kino Mír Opava: Zamilovaný sukničkář (divadelní představení)

středa 28.2.2018
14.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (film ČR)
16.30  Klub Art: Katalánská krize aneb s Kamilem Plačkem o vývoji pod Pyrenejemi (přednáška)
17.00  Město Hradec nad Moravicí / kino Orion: Interval nula až nekonečno (křest fotografické knihy)
17.30  Slezské zemské muzeum / Historická výstavní budova: Izrael - ptačí ráj (přednáška)
18.00  Kino Holasovice: Esa z pralesa (film Francie)
18.00  Kino Orion Hradec nad Moravicí: Akta Pentagon: Skrytá válka (film USA)
18.00  Město Vítkov / Kulturní dům Vítkov: Jiří Kolbaba - Fotograf na cestách - splněný sen (beseda)
18.30  Klub Art: 10 miliard - Co máte na talíři? (dokumentární film a beseda)
19.00  Slezské divadlo Opava: Všechno je v zahradě (sk.2)
20.00  Evžen jazz café club: Jazzíček do ouška


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky