GALERIE U JAKOBA - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

GALERIE, VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY
GALERIE U JAKOBA

OC Breda & Weinstein, U Fortny 49/10, 1. patro, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.galerieujakoba.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com

otevřeno: po - pá 13.00 - 18.00, so 10.00 - 16.00 hod.PRODEJ UMĚLECKÝCH PŘEDMĚTŮ    

-
 OBRAZY, GRAFIKY, PLASTIKY, KERAMIKA, ŠPERKY


sobota 10.6. a neděle 11.6. / 10.00 - 16.00 hod. / zámek Raduň
PLENÉR V RADUNI - ZÁMECKÝ PARK ČI ORANŽÉRIE
Dovolujeme si Vás pozvat na jarní malování v Raduni - zámecký park či Oranžérie (můžete se zúčastnit dnů obou). Malování si mohou užít taky začátečníci či nemalíři, kteří chtějí zážitek. Samozřejmé také malíři se zkušenostmi. Sraz všech v 10.00 hodin na parkovišti pro zámek (poblíž základní školy). Součástí bude společné hodnocení a také taková malá výstava.

Pokud máte zájem
pište: galerieujakoba@gmail.com
volejte: 604 244 364 paní Klimešová
osobně Galerie U Jakoba - OC Breda & Weinstein v Opavě - I. patro

Plenér povede naše lektorka MgrA Mimoza Bocin, která má bohaté zkušenosti z těchto podobných akcí! Cena pro účastníky probíhajících celoročních kurzů v našem Ateliéru je 800,- Kč za jeden den, pro ostatní 1000,- Kč za jeden den.
Doporučujeme si vzít: složku - slouží také jako podložka pro malování: A3 nebo A2  (A1), sponky na uchycení papíru, akvarelové barvy nebo pastel, případně obojí, případně uhel, štětce na akvarel (kulatý se špičkou), papír akvarelový A3 , A2, A1 - záleží na vás, může být akvarelový skicák - velikost dle vás, papír na pastel A3 nebo A2 či A1, kelímek na vodu, hadřík, fix černý vodou ředitelný (obyčejný fix), tužka B, guma , malou rybářskou židličku - kdo chce.  Kdo nemá malířské potřeby a chce jen zkusit - budu mít já základní sebou. Pro pokročilé je možné: akryl - olej - plátno -  beru sebou z Ateliéru stojany.
Těšíme se na Vás!!! V těchto místech je nádherně a spousta inspirace!!!
Pojďte si to s námi užít!!!
Věra Klimešová a Mimoza Bocin

10.7. - 14.7. / s angličtinou a malováním
17.7. - 21.7. / s výtvarným zaměřením a kreativitou
24.7. - 28.7. / s výtvarným zaměřením a kreativitou
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S VÝTVARNÝM ZAMĚŘENÍM 2023
Vážení a milí rodiče, také letos pořádáme oblíbené příměstské tábory pro děti ve věku 6 až 15 let. Program zohlední věk dítěte. (2 skupiny - rozděleno mladší a starší děti). Začínáme vždy v 8.30 a končíme v 15.00 - 16.00 hodin. Zajišťujeme dětem obědy. Tábory probíhají v prostorách Ateliéru volného umění a zahrady kláštera v Minoritském klášteře, Masarykova třída 39, Opava. Cena zábavného týdne je 3600,- Kč (včetně obědů a též výtvarných pomůcek).

Něco o táborech:
TÁBOR S VÝTVARNÝM ZAMĚŘENÍM A KREATIVITOU  
S dětmi hlavně malujeme, kreslíme, tvoříme... akrylem, úhlem, pastelem.… v ateliéru či plenéru. Necháváme děti objevit a udržet si celoživotně lásku ke tvoření. Týden bude zakončen společnou výstavou. Nabízíme kvalitní lektory, individuální přístup, tvůrčí prostředí a naše zkušenosti s výtvarnými kurzy a plenéry. Nebudou chybět pohybové či zábavné hry a letos jsme pro jedno odpoledne připravili pro děti ochutnávku prastarého čínského cvičení Qi Gong neboli čchi kung s lektorkou čchi-kungu Hankou Červenkovou. Dětem hravým způsobem přiblíží, že tělo má vnitřní energii a lze s ní pracovat ozdravně nebo pro zábavu.

ANGLIČTINA A MALOVÁNÍ
V týdnu s hravou angličtinou je angličtina dopoledne a odpoledne malujeme a tvoříme. Děti formou her a rozhovorů praktikují angličtinu a je to zábava. Výuku angličtiny povedou dva lektoři s magisterským diplomem a certifikací Cambridge Speaking Examiners. Taky zde jsou děti rozděleny dle věku do dvou skupin. Starší děti povede rodilý mluvčí. Pro malování jsou přítomní lektoři s výtvarným zaměřením.

Více informací najdete na www.galerieujakoba.cz nebo pište na e-mail galerieujakoba@gmail.com nebo volejte na 604 244 364 či osobně Galerie U Jakoba - OC Breda & Weinstein v Opavě - I. patro.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky