KINO BOLATICE - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KINA, FILMOVÉ KLUBY
KINO BOLATICE
Svobody 132/10, 747 23, Bolatice, tel.: +420 553 654 999, +420 553 654 996


neděle 4.6. / 17.00 hod.
SPIDER-MAN: NAPŘÍČ PARALELNÍMI SVĚTY
Miles Morales, který je nyní na plný úvazek dobrým sousedem Spider-Manem na Brooklynu, se znovu setkává s Gwen Stacyovou, se kterou se vydá na zběsilou jízdu Mnohovesmírem, v němž se setká s novou partou Pavoučích hrdinů, kteří brání samotnou podstatu paralelních světů. Když se však mezi Pavoučími hrdiny objeví rozpor, jak se vypořádat s novým nebezpečím, Miles zjistí, že bude muset přehodnotit, co pro něj znamená být hrdinou, aby zachránil ty, které na světě miluje nejvíc.
Hrají Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Issa Rae, Jake Johnson, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Rachel Dratch, Andy Samberg.
Americký akční animovaný film, 2023, 140 minut.

neděle 11.6. / 17.00 hod.
TRANSFORMERS: PROBUZENÍ MONSTER
Když je ohrožen osud naší planety, je nutné, aby jí Transformeři znovu přišli na pomoc. Ale nejen oni. Do kin se vrací jedna z nejoblíbenějších akčních sérií současnosti a s ní také jeden nový mimozemský transformační druh.
Hrají Anthony Ramos, Dominique Fishback, Colman Dingo, Michelle Yeoh, Peter Cullen, Peter Dinklage.
Americký akční film, 2023, 127 minut.

neděle 18.6. / 15.30 hod.
MEZI ŽIVLY
V jednom neobyčejném městě, kde společně žijí živelní obyvatelé elementu ohně, vody, země a vzduchu si žije svůj sen i žhavá mladá žena a muž, který jde s proudem. Jednoho dne však oba zjistí něco zásadního. Uvědomí si, že i přes svoji naprostou protikladnost toho mají hodně společného.
Hrají Mamoudou Athie, Leah Lewis, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Shila Ommi, Ronnie Del Carmen, Matthew Yang King.
Americká rodinná animovaná komedie, 2023, 109 minut.

neděle 25.6. / 18.00 hod.
VILLA LUCIA
Bláznivá, akční a taky trochu romantická komedie s Hanou Vágnerovou v roli femme fatale. Příběh o první lásce a poslední vloupačce ukáže, co jsou dva muži schopní udělat kvůli jedné ženě. V jedné vile na kopci se sejdou tři kamarádi a nečekaně taky parta zlodějíčků, která je považuje za konkurenční partu. Villa Lucia slibuje výraznou stylizaci, kombinaci akce a romantiky a humor na hraně.
Hrají Vladimír Černý, Martin Meľo, Michal Kubovčík, Hana Vagnerová, Juraj Hrčka, Tomáš Mischura, Richard Autner, Boris Farkaš, Marta Maťová.
Slovensko - česká komedie, 2023, 116 minut.

neděle 2.7. / 15.30 hod.
KRAKENTEENA RUBY
Hrdinu najdeš hned pod hladinou. Dospívání je peklo. Může být hůř? Může, když v téhle životní fázi zjistíte, že jste ve skutečnosti kraken, obávané mořské monstrum. Tvůrci Shreka a Madagaskaru stvořili další, zcela výjimečnou hrdinku.
Hrají Jane Fonda, Toni Collette, Annie Murphy, Will Forte, Sam Richardson, Lana Condor, Colman Domingo, Nicole Byer, Eduardo Franco.
Americká rodinná animovaná komedie, 2023, 90 minut.

neděle 2.7. / 18.00 hod.
INDIANA JONES A NÁSTROJ OSUDU
V roce 1969 žije americký archeolog a dobrodruh Indiana Jones poklidný život. Na pozadí se však odehrávají tvrdé boje o dobytí vesmíru. Jones je znepokojen skutečností, že americká vláda naverbovala bývalé nacisty, aby pomohli porazit Sovětský svaz v tomto vesmírném boji mocností. Nezbývá mu tedy nic jiného, než vzít záležitost do vlastních rukou.
Hrají Harrison Ford, Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Antonio Banderas, Boyd Holbrook, Toby Jones, John Rhys-Davies.
Americký dobrodružný film, 2023, 154 minut.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky