SLEZSKÁ UNIVERZITA V OPAVĚ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
SLEZSKÁ UNIVERTIZA V OPAVĚ

Na Rybníčku 626/1, 746 01, Opava, tel.: +420 553 684 647
www.slu.cz
e-mail:
rektorat@slu.cz20.4. - 9.5. / UniPoint OC Breda & Weinstein Opava

JINAKOST JE NORMÁLNÍ
Výstava.
Ve čtvrtek 20. dubna jste v 17.00 hodin srdečně zváni na vernisáž výstavy Jinakost je normální, která bude zdobit stěny univerzitního centra UniPoint v OC Breda. Panelová expozice má za úkol ukázat jinakost jako přirozenou, běžnou, a tedy normální součást našich životů, kterou není třeba stavět na okraj společnosti nebo ji jinak postihovat či dehonestovat.16.5. - 18.5.
OPAVSKÝ PÁV 2023
Jubilejní 10. ročník festivalu Opavský páv se vrací do původního jarního termínu.

sobota 20.5. / 15.00 hod. / Městské sady Opava
OPAVSKÝ MAJÁLES 2023
Již tradiční studentský opavský Majáles bude! Benny Cristo, Mucha, Pam Rabbit, Elly, Akira, a další. Nabitý hudební program na třech pódiích, Teva Family zóna s programem pro děti, chill out zóna a mnoho dalších překvapení. Tohle všechno je Opavský majáles, festival pořádaný absolventy a studenty Slezské univerzity v Opavě.
Vstupenky jsou již v prodeji, tak neváhejte!


MODERNÍ VÝZVY LIDSTVA
Soubor přednášek špičkových českých odborníků, s cílem poskytnout studentům, ale také veřejnosti základní vhled do geopolitických, klimatických a především etických problémů, které vznikají v souvislosti s exponenciálním technologickým rozvojem. Společný přednáškový cyklus Mendelova gymnázia a Slezské univerzity v Opavě. Každý měsíc jedna přednáška. Vstupné zdarma. 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky