MUSIC BAR TRAP - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
MUSIC BAR TRAP

Lepařova 4, 746 01, Opava, tel.: +420 607 509 344

www.facebook.com/trapopava
e-mail: trapopava@gmail.com

otevřeno: po zavřeno, út - čt 17.00 - 23.00, pá - so 18.00 - 02.00 hod., ne zavřenostředa 1.11. / 19.00 hod.

CHYTRÝ KVÍZ
Opět si v Trapu budete moci vyzkoušet své znalosti v Chytrém kvízu. Tentokrát bude kvíz zaměřen na všeobecné znalosti. Tužka, papír, žádný mobil a neveřejné týmové odpovědi. Pojď se bavit a vyzkoušet si, na kolik otázek umíte vymyslet odpověď. Vyrazíš s přáteli na pivo, strávíte spolu fajn večer a můžete u toho vyhrát jednu ze skvělých cen! Odměňujeme vítěze, nejlépe tipující tým i další hráče. Bavte se chytře. Zápisné 90,- Kč na hráče. 2-8 hráčů v týmu. Registrace probíhá na místě.

pátek 3.11. / 21.00 hod.
THERESIA A JOHNYY J
Theresia, DJka, bubenice a tanečnice narozená ve Vídni a v současnosti žijící v Praze, se od roku 2021 pohybuje na elektronické hudební scéně. Její cesta je poznamenána nespoutanou vášní pro djské umění, kterou jedinečným způsobem obohacuje její živé bubenické vystoupení. To je to, co Theresii skutečně odlišuje, její dynamická bubenická show a taneční schopnosti, které přenáší do každého beatu. Její rytmické mistrovství dodává další vrstvu energie a spojení s publikem a proměňuje každý set v strhující cestu.
Theresiino první velké vystoupení se událo v jejích 15 letech na vyprodaném festivalu Transmission, kde vystoupila jako bubenice při zahajovacím ceremoniálu. Její výjimečný talent a odhodlání jí vynesly uznání v prestižní televizní reality-sérii a soutěži DJNO1, kde se umístila na 2. místě. Její cesta vedla také na legendární ostrov Ibiza, kde vystupovala na kultovních místech, jako je Hard Rock Hotel, okouzlující Itaca Ibiza, a na lodních party. Vzhledem k tomu, že také nadále redefinuje hranice zvuku a rytmu, je na mezinárodní scéně elektronické hudby jménem, které je třeba sledovat.
Při jejím vystoupení v pátek 3.11. v Trapu jí bude supportovat náš rezident Johnyy J.středa 8.11. / 19.00 hod.
CHYTRÝ KVÍZ
Přijďte si vyzkoušet své znalosti v Chytrém kvízu.

středa 15.11. / 19.00 hod.
CHYTRÝ KVÍZ
Přijďte si vyzkoušet své znalosti v Chytrém kvízu.

středa 22.11. / 19.00 hod.
CHYTRÝ KVÍZ
Přijďte si vyzkoušet své znalosti v Chytrém kvízu.

středa 29.11. / 19.00 hod.
CHYTRÝ KVÍZ
Přijďte si vyzkoušet své znalosti v Chytrém kvízu.

 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky