KINO BOLATICE - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KINA, FILMOVÉ KLUBY
KINO BOLATICE
Svobody 132/10, 747 23, Bolatice, tel.: +420 553 654 999, +420 553 654 996


neděle 1.5. / 15.30 hod.
ZLOUNI
Dělat dobré skutky může být děsná dřina. Zvlášť když vás má celý svět za padouchy. Animovaná komedie Zlouni z legendárního studia Dream Works Animation dokazuje, že také v na první pohled nebezpečném tvorovi se může skrývat dobré srdce.
Americká animovaná rodinná komedie, 2022, 100 minut.

neděle 1.5. / 18.00 hod.
PROMLČENO
Filmový thriller, ve kterém Karel Roden v hlavní roli odkrývá dávný a téměř zapomenutý zločin. Hlavní hrdina se vydává za pomstou a každého, koho se jeho příběh dotkne, čeká šokující odhalení. Film otevírá téma promlčených zločinů a ještě před českou premiérou získal několik ocenění na zahraničních festivalech.
Český kriminální film, 2022, 95 minut.

neděle 15.5. / 15.30 hod.
UŠÁK CHICKY A ZLOKŘEČEK
Mladý Chicky je jiný než ostatní. Je tak trochu neobyčejný. Narodil se totiž jako napůl kuře a napůl zajíc. Měl štěstí, protože ho jako malého adoptoval král Petr, slavný zaječí dobrodruh. Chicky přes své odlišnosti chce to, co každý: zapadnout mezi ostatní a mít kamarády. To, že je pořádný nešika, pro něj není žádná překážka. Odvaha a nadšení mu totiž nechybí. Celý svůj život touží zažít pořádné dobrodružství! A jedno opravdu velké na něj právě čeká!
Animovaný rodinný film Belgie, Francie, 2022, 91 minut.

neděle 15.5. / 18.00 hod.
ŽENY A ŽIVOT
Mottem filmu by mohl být nápis, který před mnoha lety nasprejoval anonymní autor na jednu londýnskou zeď: „Navzdory dílčím nezdarům hledání štěstí a lásky stále pokračuje…“ A stejně je tomu i v našem příběhu, kde někdy pomůže k happyendu náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy se osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá…
Hlavní hrdinka Eliška je typická hodná holka. Možná někdy až moc. V práci jí chybí ostré lokty a ve vztahu přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, naprosto všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem Petrem… Černým Petrem. „Má s tebou ten chlapec vůbec vážné plány? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka. Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo také Petr s Eliškou… A splnit si sny, nejlépe na všech frontách. I kdyby trakaře padaly. To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda… a maminka s tatínkem o blahu všech.
Česká romantická komedie, 2022, 87 minut.

čtvrtek 26.5. / 19.00 hod.
TŘI TYGŘI VE FILMU: JACKPOT
Nejdříve si podmanili celou Moravu a Slezsko, následně se stali se svými skeči fenoménem na YouTube, kde si je oblíbily stovky tisíc fanoušků od Ostravy až po Aš. Nyní vyrážejí do kin. Herci Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák, známí jako Tři Tygři z ostravského Divadla Mír, totiž natočili podle scénáře Alberta Čuby a také Vladimíra Poláka zběsilou akční komedii...
První filmový počin Třech Tygrů bude žánrově specifická podívaná - nebude v něm samozřejmě chybět humor, který je pro partu z Divadla Mír charakteristický, ale také akční bojové scény, napětí nebo láska.
Česká komedie, 2022, 110 minut.

neděle 29.5. / 18.00 hod.
TOP GUN: MAVERICK
Jeden z nejlepších pilotů na světě, Pete „Maverick“ Mitchell, se vrací zpět do akce. Do kin s ním přilétá pokračování jednoho z nejoblíbenějších filmů vůbec. Kdo by nechtěl dělat kopilota Tomu Cruiseovi a akčním dramatu Top Gun: Maverick?
Americké akční drama, 2022, 131 minut.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky