ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.


sobota 18.5. / 5.00 - 24.00 hod.
MÁJOVÁ VÍDEŇ
Zájezd do májové Vídně, navštívíme tyto akce Nasch Markt - vyhlášená tržnice a taky bleší trh a výstavu Mark Rothko v Kunsthistorisches Museu a výstavu Oskar Kokoschka ve Leopoldovu muzeu.
Odjezd 5.00 hodin ráno z Dolního náměstí v 0pavě, příjezd do 24.00 hodin tamtéž, další nástupní místa jsou Ostrava, Olomouc. Cena 800,- Kč zahrnuje dopravné, průvodce, ale nezahrnuje vstupy do galerií a cestovní pojištění.
28.6. - 7.7.
PLENÉR NA TERMÁLNÍM OSTROVĚ ISCHIA
Plenér pořádá Ateliér volného umění a Galerie U Jakoba na jednom z nejkrásnějších a též nejslavnějších ostrovů ve středomoří (vítáme i nemalující). Cestujeme autobusem (nástup Praha, Brno) nebo letecky (Praha, Vídeň, Katowice). Cestovní kancelář zajišťuje navazující trajekt a transfer do/z hotelu.

Hotelový komplex Terme Park Imperial*** - polopenze, je situovaný ve velké tropické zahradě - Forio.
Hotel má: 1x termální bazén venkovní 35 stupňů, 1x termální bazén vnitřní 38 stupňů. Zdarma minibus na pláž Citara (případně 15 minut pěšky), u pláže slavné termální Poseidonovy lázně, poblíž hotelu Botanická zahrada. Je možné taktéž využívat zdarma bazény a služby hotelů Royal Palm, San Marco **** a navštívíme Herculaneum - zaniklé antické město.

1.) cena autobusem:
12800,- Kč/os. - při přihlášení do 31.1.2019
13200,- Kč/os. - při přihlášení v období 1.2. - 15.3.2019

2.) cena letecky:
orientačně, jelikož při pozdějším přihlášení se ceny letenek změní
18000,- Kč/os. - při přihlášení do 31.1.2019
18400,- Kč/os. - při přihlášení v období 1.2. - 15.3.2019

Po přihlášení je nutno složit zálohu 1000,- Kč v hotovosti v galerii nebo na účet 86-6968520267/ 0100

Výše uvedené ceny zahrnují:
7x ubytování s polopenzí, cesta, využívání hotelových bazénů, celodenní přítomnost odborného lektora (malíře) pro plenér, služby delegáta CK, slevy na vstupné do termálních parků na Ischii, informační materiály v českém jazyce, povinné pojištění CK proti úpadku, služby CK.

Výše uvedené ceny nezahrnují:
- pobytovou taxu cca 2 €/os./noc - platba v hotovosti v hotelu - povinná taxa
- komplexní cestovní pojištění včetně pojištění pro případ storna zájezdu

Můžete si pobyt individuálně prodloužit před či po našem společném termínu, stačí nám sdělit a vše s CK domluvíme.
Přihlášení a informace: email: galerieujakoba@gmail.com, telefon 604 244 364 nebo osobně: Galerie U Jakoba, OC Breda & Weinstein v Opavě - I. patro.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky