ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.


sobota 15.9. - neděle 16.9. / 10.00 - 17.00 hod.
WORKSHOP  - TECHNIKA OLEJOMALBY II.
Víkendový kurz.
Lekce povede paní Vera Siffner, BFA (bakalář krásných umění), malířka s dlouholetou zkušeností s malbou olejovými barvami, autorka mnoha výstav v česku i v zahraničí.
Zde stručný program:
Sobota: seznámení s účastníky, teorie techniky olejomalby a diskuze o různých stylech malby, příprava na malbu, malba, ukončení, stručné hodnocení výsledků, ošetření štětců a příprava na další den.
Neděle: diskuze s každým účastníkem o pokračování v malbě, malba, závěrečné hodnocení a diskuze o dosaženém výsledku.
Všem, kdo projeví zájem, zašleme obratem seznam, co je potřeba mít sebou - základní olejové barvy, štětce, plátno. Nepáchnoucí ředidlo a sikatif - pro rychlejší schnutí zajistí galerie. Taky si spolu předem řekneme, co kdo chce malovat - lektorka je otevřena individuálním požadavkům. Cena obou dnů je 2000,- Kč. Zájemci prosím  pište na mail: galerieujakoba@gmail.com nebo volejte 604 244 364.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky