ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.


30.9. - 5.10.
VERA SIFFNER - IN NATURA
Výstava obrazů.
VÝTVARNÝ KURZ PRO DĚTI
Pokud máte zájem, aby Vaše dítě navštěvovalo naše výtvarné kurzy s profesionálním vedením v prostředí ateliéru v Minoritském klášteře, Masarykova třída, nabízíme dva termíny - můžete si vybrat, který den Vám vyhovuje: úterý 15.00 - 17.00 hodin nebo středa 15.00 - 17.00 hodin.
Prosím, reagujte rychle, počet míst je omezen!
Stačí napsat na e-mail galerieujakoba@gmail.com
Napište prosím:
- jméno a příjmení dítěte
- jeho věk - (pracujeme již s dětmi od 6 let)
- navštěvovaná třída
- telefonní kontakt na Vás
- den výuky, který jste si vybrali
Případně je možno se přihlásit telefonicky na 604 244 364 nebo osobně Galerie U Jakoba, OC Breda & Weinstein, I. patro.
Cena celoročního výtvarného kurzu pro děti včetně výtvarných pomůcek je 4000,- Kč. Pro případné příspěvky můžeme vystavit fakturu. Na Vaše děti se opět těšíme!


VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ A MLÁDEŽ
Jsme s Vámi zvídaví, tvořiví a učíme se novým věcem! Pořádáme kurzy kresby, malby, grafiky! Pro širokou veřejnost, dospělé, studenty, seniory, začátečníky ale také pokročilé, rovněž pro přípravu na umělecké vysoké a střední školy. Individuální přístup profesionálních lektorů, inspirativní prostředí. Začínáme v říjnu 2019 - zápis je již otevřen. Kurzy je možné zakoupit také formou dárkového poukazu.
Přihlásit se je možné e-mailem galerieujakoba@gmail.com, případně telefonicky na čísle 604 244 364 nebo osobně Galerie u Jakoba, OC Breda & Weinstein, I. patro.
Na konkrétních dnech konání Vašeho kurzu se budeme spolu domlouvat.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky