ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.


2.7. - 5.7.
PLENÉR VE STAROBYLÉ PRAZE
Od čtvrtku 2.7.2020 do neděle 5.7.2020 budeme malovat atmosféru starobylé Prahy. Čtyři dny s malováním, uměním, kafíčkem, relaxací. Celé čtyři dny s účastí lektora.
Ubytování budeme v Kapucínském klášteře na Hradčanech, krásné, skromné a tiché místo. V blízkosti Pražského hradu, místě, které je považováno za jedno z nej, nejromantičtějších ve Staré Praze, v přímém sousedství s pražskou Loretou, která je jedinečná díky své zvonkohře. Pokoje jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové. Ubytování je bez snídaně.
Budeme se pohybovat v atraktivních lokalitách Prahy, např. Loretánské náměstí, ulička Nový Svět, uličky Malé Strany, Kampa, Strahovské zahrady - vše upřesníme. Taky chceme navštívit výstavu - upřesníme.
Pokud máte zájem, prosím, pište či volejte: e-mail: galerieujakoba@gmail.com, mobil: 604 244 364. Prosím, co nejdříve - ohledně ubytování a jízdenek.
Těšíme se na Vás!
Pro velký zájem přidán ještě jeden termín  ve dnech pátek 10.7. až neděle 12.7.


20.7. - 24.7.
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU A MALOVÁNÍM
Tentokrát je hlavní angličtina a malování, hravý a relaxační program, také s pobytem venku. Děti formou her budou praktikovat angličtinu a bude je to bavit. Výuku povedou dva lektoři s magisterským diplomem a certifikací Cambridge Speaking Examiners (tj. zkoušející u ústních zkoušek Cambridge). Jeden z nich je rodilý mluvčí. Oba dva více než 15 let vedou jazykové studijní pobyty v Anglii, Irsku, Itálii a na Maltě. Náš ateliér chce využít přítomnost lektorů v Opavě, proto jsme pro Vás připravili Angličtinu s malováním. Budou přítomní také lektoři s výtvarným zaměřením.
Začínáme denně v 8.00 - 9.00 hodin a končíme v 15.00 - 16.00 hodin, v prostorách Ateliéru Minoritský klášter, I. patro, Masarykova třída 39, Opava. Cena anglického týdne je 2 900,- Kč (včetně obědů a pomůcek).
Zde se můžete přihlásit on-line: https://forms.gle/6a64jhEerMNFMPFb7 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky