ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.


říjen 2020
VÝTVARNÝ KURZ PRO DĚTI A PRO DOSPĚLÉ
Zahajujeme opět výtvarné kurzy:
1. nový semestr pro dospělé: bez omezení věku, pro úplné začátečníky nebo pokročilé, nebo k přípravě na talentové zkoušky
2. celoroční kurzy pro děti
Máme zkušenosti s výtvarnými kurzy, tvůrčí ateliérové prostředí, profesionální lektory, podporujeme individuální přístup! Kurzy probíhají v Minoritském klášteře I. patro, Masarykova třída, Opava, přihlášky a informace na mobilu 604 244 364 nebo e-mailu galerieujakoba@gmail.com.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky