ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.

sobota 3.9. a neděle 4.9. / 9.30 - 16.00 hod.
VIKŠTEJN
Jednodenní plenér na zřícenině hradu u obce Radkov na vysokém skalním ostrohu nad řekou Moravicí. Plenér pod vedením profesionální lektorky Mimozy Bocin. Lektorka bude k dispozici celou dobu plenéru. Na plenér může i ten, kdo nikdy nemaloval. Sám bude překvapen, jak dokáže spontánně tvořit. Techniku si můžete zvolit individuálně, případně doporučíme (akvarel, pastel, akryl, plátno, papír). Vše upřesníme po přihlášení.
Termíny jsou sobota 3.9. nebo neděle 4.9., kdo má zájem, může se přihlásit na oba termíny, cena plenéru je 900,- Kč. Zájemci prosím pište na e-mail galerieujakoba@gmail.com nebo volejte 604 244 364 paní Věra Klimešová či osobně Galerie U Jakoba - OC Breda & Weinstein v Opavě - I. patro.
Sraz účastníků na parkovišti před Vikštejnem (nemůžete jej minout) v 9.15 až 9.30 hodin. Plenér včetně hodnocení bude ukončen v 16.00 hodin. V případě deštivého počasí se plenér nekoná a peníze budou vráceny. Přejeme si samozřejmě sluníčko.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky