- Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KINA, FILMOVÉ KLUBY
KINO MÍR OPAVA

Kolářská 5, 746 01, Opava, tel.: +420 553 650 342, +420 777 203 923
www.kino.opava.org
e-mail:
kinomir.opava@seznam.czKULTURNÍ AKCE V KINĚ MÍR OPAVA


středa 14.2. / 19.00 hod.
JIŘÍ KOLBABA - JIHEM AFRIKY
Diashow.

neděle 18.2. / 15.00 hod.
DUO JAMAHA
Koncert.

úterý 27.2. / 19.00 hod.
ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ
Divadelní představení.
Bláznivá komedie plná vtipných situací a dialogů od oblíbeného amerického autora.
Hrají: Lukáš Vaculík, Filip Tomsa, Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Betka Stanková, Martin Zounar / Zbyšek Pantůček, Viktor Limr / Pavel Nečas, Veronika Jeníková / Olga Želenská, Kristýna Kociánová / Hana Kusnjerová / Radka Pavlovčinová, Ivana Andrlová
Režie: Roman Štolpa

středa 28.2.
EKOTOPFILM FESTIVAL
Ekotopfilm festival je nejstarší mezinárodní festival dokumentárních filmů o životním prostředí a trvale udržitelném rozvoji na světě. Jedná se o celorepublikový celoroční festival, který se na českém území poprvé uskutečnil v roce 2016. Má ovšem dlouhou historii. Jeho úplně první ročník se konal v roce 1974 v bývalém Československu a na Slovensku v roce 2016 proběhl už po 43. Festival divákům přináší širokou filmovou nabídku, bohatý doprovodný program v podobě besed a přednášek, Junior festival pro školáky a kromě hlavního města navštíví v rámci festivalové tour 50 měst po celé České republice. Veškerý program festivalu je zdarma.

středa 7.3. / 19.00 hod.
VŠECHNOPARTIČKA
Improvizovaný pořad volně navazuje na styl pořadu Všechnopárty, který můžete vídat na televizní obrazovce programu České televize. Karel Šíp si do Opavy pozval hosta Josefa Náhlovského. Až výbušná směs humoru vzniká smícháním vtipů Karla Šípa a Josefa Náhlovského. Na přetřes přijdou umělecké začátky, zážitky ze studentských let. Nebudou chybět hovory o heroických sportovních výkonech, pánové prohovoří také jako zcestovalí dobrodruzi. Nouzi o veselé historky rozhodně nečekejte. Můžete si dokonce připravit dotazy na oba umělce.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky