- Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KINA, FILMOVÉ KLUBY
KINO MÍR OPAVA

Kolářská 5, 746 01, Opava, tel.: +420 553 650 342, +420 777 203 923
www.kino.opava.org
e-mail:
kinomir.opava@seznam.czčervenec 2020 - srpen 2020

FILMOVÉ PRÁZDNINY

Filmové prázdniny.KULTURNÍ AKCE V KINĚ MÍR OPAVAúterý 8.9. / 19.00 hod.

MŮŽEM I S MUŽEM
Divadelní představení.
Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován…, co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí. Hrají Vanda Hybnerová, Kaira K. Hrachovcová, Dáša Zázvůrková, Jitka Sedláčková.

sobota 12.9. / 17.00 hod.
SCREAMERS
Travesti show.
Do Opavy se opět vrací naše nejlepší travesti skupinka Screamers. A jak je dobrým zvykem přiváží pro své publikum zcela nový pořad s názvem Poslední zvonění! Screamers jsou mistry parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah. Představení jsou estetickým zážitkem postaveným na syntéze hereckého, baletního a pěveckého umění. Umění female impersonatingu, bravurní improvizace a jevištní kompozice. Opět se můžete těšit na vtipné scénky, jedinečné a originální vystoupení hvězd světové a také tuzemské pop scény, které se ponesou v duchu hesla: „Show must go on!“

neděle 20.9. / 19.00 hod.
OLYMPIC - PERMANENTNÍ TOUR
Koncert.
Jedinečné koncerty nestárnoucí rockové legendy české hudební scény. Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl dnes na koncertě zahraje skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Samozřejmě že dojde také na největší hity.

sobota 3.10. / 19.00 hod.
METODY VÝSLECHU A ZÍSKÁVÁNÍ INFORMACÍ
Přednáška.
Naproti vám sedí podezřelý. Říká pravdu nebo lže? Je svědek nebo zločinec? Jak se mu dostat pod kůži? Chcete vědět, jak vyšetřovatelé čtou mysli a jak se dostávají k pravdě? Pokud jste fanoušky forenzní psychologie, nepropásněte zajímavou přednášku kriminálního psychologa Ondreje Kubíka. Večer nám přiblíží metody výslechu a získávání informací, které se u nás používají, a prozradí nám, jak se dají poznatky z psychologie využívat v trestně-právních situacích. Bavit se budeme například i o tom, jak se liší výslech mladistvých, dospělých či osob s nižším intelektem. Zapojte své šedé mozkové buňky, tento večer nás něco naučí! 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky