KLUB ART - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KLUB ART

Ostrožná 46, 746 01, Opava, tel.: +420 553 791 947, +420 734 518 907

www.klubart.cz
e-mail: obecni.dum@oko-opava.cz   jan.kunze@oko-opava.czčervenec 2024 - srpen 2024

KLUBOVÉ PRÁZDNINY
V klubu Art máme prázdniny, ale akce se přesouvají na terasu Obecního domu! Terasa Obecního domu je skvělým místem pro letní páteční večery! V blízkosti parku, výhled na věže centra města Opavy, letní drinky, příjemná hudba a skvělá zábava...

pátek 5.7. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
VERONIKA ŽILKOVÁ A BOŘEK SLEZÁČEK - NEMÁŠ PRAVDU DRAHÁ/Ý
Talkshow.
Herečtí kolegové se rozhodli vyprávět příběhy ze svého profesního i osobního života, zážitky ze zákulisí divadel, filmu a televizních štábů. A že jich je. Proberou také své osobní výhry a prohry, samozřejmě s nadhledem, humorem a sebeironií. To vše v interaktivní talk show, ve které se i vy můžete zeptat na cokoliv chcete.
Vstupné: předprodej 450,- Kč, na místě 550,- Kč.pátek 12.7. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
BUCHTY A CIMBÁLKA
Talkshow a koncert.
Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a speciální opavský host herec Slezského divadla Daniel Volný, který se občas dostane také ke slovu.
Vstupné: předprodej 250,- Kč, na místě 300,- Kč.pátek 19.7. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
SWINGTET
Koncert.
Swingtet přináší temperamentní mix kytarového jazzu a swingu vycházejícího ze stylu belgického velikána jazzové kytary Django Reinhardta. Trio ctí akustickou podobu tohoto hudebního žánru a jistě stojí za poslech a především vybízí k pohybu. Proto zveme všechny milovníky swingového tance na parket!
Vstupné: předprodej 100,- Kč, na místě 150,- Kč.

pátek 26.7. / 19.00 a 20.30 hod. / terasa Obecního domu
DEGUSTACE PIV S PIVOTÉKOU 13°
Pivní degustace.
Společně s Pivotéku 13° jsme pro vás připravili degustaci piv z českých i zahraničních pivovarů na terase Obecního domu. Budete moci ochutnat například IPA, stout, NEIPA, sour ale a další druhy.
Vstupné: předprodej 500,- Kč, na místě 550,- Kč.pátek 2.8. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
ALL IMP: IMPROSHOW POD ŠIRÝM NEBEM
Improvizační divadlo.
Jsme improvizační skupina All Imp a na ostravské scéně působíme již 10 let. Hrajeme divadlo bez scénáře, děj vymýšlíme přímo na jevišti. A inspirujeme se nápady a tématy diváků z publika. Nechte se překvapit kouzlem okamžiku, podlehněte atmosféře, hlavně, zasmějete se do sytosti.
Vstupné: předprodej 100,- Kč, na místě 150,- Kč.

pátek 9.8. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
P.E.T.R
Koncert.
Písně opavské skupiny P.E.T.R získaly ocenění Českého rozhlasu Zlatá česká dvanáctka. Loni vydali své debutové album Celý můj vesmír, na kterém je také mezigenerační duet se zlatou českou slavicí Petrou Janů Odlišný generace. Petra Janů také celé album pokřtila ve vyprodaném Slezském divadle Opava. Společně si také zahráli v pražské Lucerně v rámci oslav zpěvaččiných 70 let na světě a 50 let na scéně. Letos P.E.T.Ra čeká turné se Richardem Müllerem k jeho 40 letům na scéně a se skupinou Čechomor.
Vstupné: předprodej 199,- Kč, na místě 250,- Kč.

pátek 16.8. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
CLOWNFISH SUNSET DRUM’N‘BASE
Koncert elektronické hudby.
Jako každý rok si můžete společně s Clownfish užít západ slunce na terase Obecního domu v Opavě. Těšit se můžete na Clownfish dj´s, jejich hosty, drinky a hlavně spoustu drum and bassu. Hrajeme až do půlnoci! Kapacita terasy je limitována, proto doporučujeme nakoupit vstupenky v předprodeji.
Vstupné: předprodej 100,- Kč, na místě 150,- Kč.

pátek 23.8. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
LETNÍ KONCERT 3+1 BAND NA TERASE
Koncert.
Přijďte strávit příjemný letní večer pod širým nebem v doprovodu ryze ženské opavské kapely. Zazní cover verze oblíbených popových, swingových nebo filmových kousků, také krásné novinky od Zuzany Navarové, Kateřiny Marie Tiché nebo Báry Polákové. Těšit se můžete na emotivní atmosféru vykreslenou originálními hlasy v doprovodu piana, violoncella a perkusí. Bude to dojemné, bude to srandovní, bude to od srdce!
Zpěvy - Sylva Pekařová a Lucie Deutsch
Piano - Veronika Frélichová
Violoncello - Hana Kosterová
Perkuse - Renáta Veselská
Vstupné: předprodej 200,- Kč, na místě 250,- Kč.

pátek 30.8. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
KOLLEKTIV TROPPAUER SUNSET
Koncert elektronické hudby.
Odpolední a podvečerní chillové posezení u dobré funky a house music v podání DJ´s Kollektiv Troppauer na terase Obecního domu. Přijďte s námi si užít západ slunce anebo zatančit si u posledních paprsků světla na terase. K dispozici bude posezení a bar v oknu. Večerem Vás provedou DJ´s: Dawe Bann, Rzaholec, VAE.
Vstupné: předprodej 80,- Kč, na místě 120,- Kč.

sobota 31.8. / 19.00 hod. / terasa Obecního domu
KOFE-IN
Koncert.
Stálice české klubové i festivalové scény, ale hlavně skupina, která má v Opavě své kořeny! Za svůj poslední singl Bouře skupina získala Cenu Jantar v kategorii Píseň roku. Přijďte na poslední prázdninovou akci na terase Obecního domu.
Vstupné: předprodej 200,- Kč, na místě 250,- Kč.
 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky