KLUB ART - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KLUB ART

Ostrožná 46, 746 01, Opava, tel.: +420 553 791 947, +420 734 518 907
www.klubart.cz

e-mail: obecni.dum@oko-opava.cz   jan.kunze@oko-opava.czstředa 16.1. / 16.30 hod.

NEVIDOMÍ MEZI NÁMI ANEB DOKÁZALI BYCHOM TO?
Středeční přednášky se Slezským gymnáziem.
Potkáváte je na ulici - nabízíte jim pomoc nebo jen přemýšlíte nad tím, jak vlastně zvládají každodenní život. Jsou samostatní nebo potřebují speciální péči? Pracují? Cestují? Mají koníčky? Jak tráví volný čas? Zvládnou si uvařit a uklidit svůj byt, mohou se starat o děti? Nejen na tyto otázky vám rády odpoví pracovnice Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR, zapsaný spolek, Oblastní odbočky v Opavě, paní Petra Plchová a nevidomá lektorka a máma pětileté dcery Mgr. Božena Gogoláková na dnešní přednášce. Přijďte se dozvědět něco nového, prohlédněte si kompenzační pomůcky pro osoby se zrakovým postižením a sami si vyzkoušejte, jaké to je, když žijete bez zraku.
Vstupné: zdarma.

pátek 18.1. / 21.00 hod.
HEARTBREAK - DRUMANDBASS FOR DOGS
Drum and Bass party.
Heartbreak je koncept drum and bassových večírků v Opavě, který vznikl spoluprací Klubu Art a Clownfishcrew. Dává si za cíl nabídnout posluchačům kvalitní hudební zážitek v malebném prostředí Klubu Art. Novoroční díl jsme se rozhodli věnovat opět pejskům. Je to již 6 let, co ClownfishCrew takto pomáhá našim čtyřnohým kamarádům. Třetím rokem pak společně s OKO Opava. Podporu nabídlo hodně přátel, jak z řad DJ’s, tak také partnerů. Pojďme si je všechny představit: Jako první host dorazí legenda české dnb scény Inspiral X62, který je členem seskupení dvoika.troika, zakladatel labelu Obushek, též distribuční společnosti Triple Vision, majitel vinyl shopu Triple Vision Ostrava. DJ, který hraje už od roku 1994. Doplní jej domácí posádka ClownfishCrew - Bassin, Disgustin Justin, La.Zoo, Majal, Phonetick, Subroy. Na mikrofonu pak MC Ryzza a MC Cagi. Za BamFightCrew dorazí Mahi a Nemo. Všichni výše uvedení umělci se rozhodli věnovat svůj honorář pejskům! My společně s přispěním našich partnerů tyto finanční prostředky přeměníme na krmivo a další psí potřeby a osobně je dopravíme do Městského útulku pro psy v Opavě. Na akci bude také připravený speciální box, do kterého můžete přispět krmivem či hračkami také Vy.
Vstupné: předprodej 80,- Kč, na místě 100,- Kč.

čtvrtek 24.1. / 19.00 hod.
JAN KAVKA TRIO
Jazzový koncert.
Jan Kavka Trio je akustické klavírní trio, které vzniklo na podzim roku 2013, jako příležitostné uskupení, hrající jazzové standardy. Repertoár se později rozrostl o úpravy popových písní a autorské skladby. Od září 2016 Jan Kavka Trio koncertuje po celé České republice a také v Polsku. JKT se inspiruje nejen v tvorbě velkých jazzových hudebníků, ale také v hudbě klasické a popové. V dubnu roku 2018 vydalo JKT debutové CD pod názvem Past Stories.
Členové: Jan Kavka - piano, Marek Dufek - baskytara, kontrabas, Adam Sikora - bicí.
Vstupné: předprodej 100,- Kč, na místě 150,- Kč.

pátek 25.1. / 20.00 hod.
QUIDO MC
Koncert.
Písničkář s notebookem, glosátor, youtuber a satirik. Spolupracoval s časopisem Forum 24, Reflex, je autor písní Tomio (přes 500 000 zhlédnutí); Já volím StB; Zemane, pracuj; Ruský šváb; Andrejkova kasička. Tvoří písně mnoha žánrů: satirické i poetické a cit pro chytlavou melodii. Na svých poslechovkách je pravidelně hraje hudební publicista Jan Rejžek, proslulý svou vybíravostí a nesmlouvavým vkusem. Poslechnout si jej můžete na youtube Quido MC.
Vstupné: předprodej 70,- Kč, na místě 100,- Kč.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky