STATUTÁRNÍ MĚSTO OPAVA - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
STATUTÁRNÍ MĚSTO OPAVA
Magistrát města Opavy
Horní náměstí 69, 746 26, Opava, tel.: +420 553 756 306


úterý 13.2. / 15.30 - 17.30 hod. / Horní náměstí Opava
KONĚC MASOPUSTA
„Zhusta chlapci zhusta, konec masopusta, masopust se krátí, už se nenavrátí.“
Na úterý 13. února 2018 připravily folklorní soubory opavského Střediska volného času, spolu s cimbálovými muzikami, pořad k tradičnímu ukončení masopustního období. Od 15.30 hodin se můžete na opavském Horním náměstí těšit na ochutnávku kreplí a jitrnic, pro děti tradiční soutěž o nejdelší nacpanou jitrnici, masopustní tanec Pod šable, tradiční průvod maškar, k němuž se mohou připojit všichni, kteří přijdou v maskách a taky samozřejmě na spoustu masopustního reje, tance a muziky. To vše zakončí tradiční pochování basy.

středa 14.2. / 19.00 hod. / Kulturní dům Na Rybníčku
ZPÍVAJÍCÍ BASKLARINET
L. Sluka / A. Pavlorek / E. Bozza ad. Colour Bass Duo - Jiří Porubiak (basklarinet), Lukáš Michel (klavír). Abonentní koncert pro milovníky krásné hudby.

sobota 17.2. / 19.00 hod. / Kulturní dům Na Rybníčku
REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA OPAVY
Přijměte pozvání na Reprezentační ples města Opavy, který se uskuteční v sobotu 17. února 2018 od 19.00 hodin v Kulturním domě Na Rybníčku. V hlavním sále k poslechu zahraje kapela Eremy od swingu přes rock´n´roll až po pop/rock, hvězdou večera pak bude populární česká zpěvačka Tereza Kerndlová. Těšit se můžete rovněž na taneční vystoupení baletního souboru Slezského divadla Opava, taneční školu Martina Svetlanského a Cimbálovou muziku Kubalovci, která bude hrát k tanci i poslechu ve vrchním sále KD Na Rybníčku. Nebude chybět zábavný fotokoutek ani bohatá tombola plná hodnotných cen. Hlavními výhrami budou například televize, luxusní wellness pobyt nebo kávovar.
Vstupenky jsou v prodeji v Turistickém informačním centru Opava (Horní náměstí 67, tel.: 553 756 143, email: informacni.centrum@opava-city.cz). Cena vstupenky je 250/300/350 Kč (dle zvoleného místa: 250,- Kč - vedlejší sál bez hudby ve vrchní části KD, 300,- Kč - velký sál vč. přísálí ve vrchní části KD s cimbálovou muzikou, 350,- Kč - hlavní sál přízemí). V ceně vstupenky je zahrnuta večeře.
Ples je určen pro širokou veřejnost.
Pokud ještě nemáte vyřešený pánský oblek nebo dámské společenské šaty, neváhejte kontaktovat našeho partnera plesu Salon Ariana (http://salonariana.info/, tel.: 774 486 019, Krnovská 104, Opava), kde po předložení zakoupené vstupenky na ples získáte slevu ve výši ceny vstupenky na půjčení šatů či obleku.
Přejeme hezké plesové zážitky! 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky