KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV
Opavská 161, 747 22, Dolní Benešov, tel.: +420 553 651 159


sobota 17.10. / 17.00 hod.
PRAJZSKÉ JARO NA PODZIM
Koncert, přeloženo z 18.4.2020.neděle 25.10. / 15.00 hod.
LOLLIPOPZ
Koncert.čtvrtek 29.10. / 17.00 hod.
ESTER A ZAMBIE
Vyprávění o misijní dobrovolné službě.úterý 3.11. / 20.00 hod.
PARTIČKA NA VZDUCHU
Vysoká škola improvizace opět v Dolním Benešově!!!
Geňa, Michal, Bohouš, Igor, Marián a vždy jeden speciální host. Vše je improvizace!!! Partička míří z televizních obrazovek rovnou za Vámi!!! Geňa je ve formě a hádá ještě lépe než kdy předním!!! A je to taky hlavně o Vás!!! Bez pomoci publika by to prostě nebyla Partička!!! Kluci improvizují, dopředu tak neví nikdo (včetně nich), co se odehraje v dalších vteřinách!!!
Předprodej pouze osobně v KD Dolní Benešov a Ticket Kravaře.úterý 10.11. / 18.00 hod.
151 DNÍ PACIFICKOU HŘEBENOVKOU
Po desítkách vyprodaných sálů po celém Česku i Slovensku míří Lůca také do Dolního Benešova!!! Nesmírně vtipně a poutavě vypráví svůj příběh a cestu, kterou se všemi emocemi prožijete s ní. Bez ohledu na věk si Lůcu zamilujete a bude vám jasné, proč plní sály od Aše po Košice.
Dredatá holka 151 dní v poušti a v horách na cestě dlouhé 4260 kilometrů. Vydala se napříč Amerikou zdolat Pacific Crest Trail, jednu z nejnáročnějších dálkových pěších tras na světě. 4260 km od mexických po kanadské hranice. Pěšky, sama a bez jakékoliv přípravy. S ukulele, zrcadlovkou a obrovskou krosnou, nad kterou všem rozum stál. Uzavíraly se na ni sázky, jestli umře první nebo druhý den. Jmenuje se Lucie, ale říká si Holka s Bucket Listem, protože si od svých dvaceti let píše dlouhý seznam přání. Na začátku byly na seznamu tři položky, nyní je jich něco málo pod stovku. Ve dvaceti letech změnila svůj život a posledních 6 let cestuje a plní si všechna přání. Pacifická Hřebenovka byla výzva a ani ona sama nevěřila, že by mohla přežít v divočině více než jeden den. Po 151 dnech v poušti, horách, lesích, s medvědy, hady, krysami, komáry a další havětí je jí už jasné, že všechno se dá s pevnou vůlí dokázat. Úplně všechno.pátek 13.11. / 19.00 hod.
VYSOKÁ HRA
Divadelní představení.
Detektivní komedie, hrají Yvetta Blanarovičová, Pavel Dytrt / Filip Hořejš, Pavel Trávníček, Pavel Skřípal, Hana Tunová / Petra Hanžlíková.
Mistrně sehraný tým podvodníků se snaží o velkolepý podvod, který jim už několikrát vyšel. Točí se tu velké peníze, velké lži, city a na konec i vraždy. Ovšem oběť není zase tak hloupá a bezmocná, jak se zdá, tudíž divák může očekávat nečekané finále.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky