KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV
Opavská 161, 747 22, Dolní Benešov, tel.: +420 553 651 159


sobota 8.9. / 14.30 hod.
PIVNÍ SLAVNOSTI
XXI. ročník.neděle 9.9. / 17.00 hod.
SVATOVÁCLAVSKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL 2018
Flanders recorder quartet.

pátek 14.9. - neděle 16.9.
DOLNOBENEŠOVSKÁ KANTÁTA
Mezinárodní setkání pěveckých sborů pod názvem Dolnobenešovská kantáta proběhne ve dnech 14.9. - 16.9. 2018 v Dolním Benešově, za účasti domácích pěveckých sborů Rozmar a Nezmar, polského Chór Parafialny z Pisarzowic, maďarského Phoenix choir ze Kisujszallas a slovenského Speváckého zboru Chor Cordis Jesu z Rajeckých Teplic.
Projekt „Dolnobenešovská kantáta - mezinárodní setkání pěveckých sborů“ s reg. číslem CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_013/0001577 je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu Interreg V-A Česká republika - Polsko prostřednictvím Fondu mikroprojektů 2014 - 2020 v Euroregionu Silesia. Polským partnerem projektu je Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Wilamowicach.
Cílem projektu je umožnit českým a polským pěveckým sborům uměleckou konfrontaci, setkání, dialog, navázání a rozvoj kontaktů, spolupráce a partnerství a rovněž podporu tradice setkávání pěveckých sborů partnerských měst. Smyslem projektu je významná podpora záměrů posilujících identitu tradice v oblasti činnosti pěveckých sborů, výměna zkušeností, sdílení dobré praxe a posílení pocitu sounáležitosti občanů příhraničí.

úterý 18.9. / 20.00 hod.
PARTIČKA NA VZDUCHU
Partička míří z TV Prima rovnou za Vámi!!! A bude to moc krutě přísná show! Ale hlavně hromada legrace. Jak scénky této povedené „partičky“ dopadnou, nikdo dopředu neví, je vždy velkou neznámou nejen pro samotné aktéry, ale také pro publikum. Geňa je ve formě a hádá ještě lépe než kdy předním! A je to taky hlavně o Vás! Bez pomoci publika by to prostě nebyla Partička! A jak takové trápení bavičů vypadá? Stále nevěříte, že se jedná o opravdovou improvizaci? Chcete se i Vy stát součástí některé z her? Na geniální Geňovu párty však může přijít i Váš nápad! A nebo se někdo z přítomných diváků stane našim spojencem a pohlídá třeba právě Ríšu v zákulisí před párty! Kdo bude nespokojený režisér? Na to vše a mnoho dalšího najdete odpověď na nové Partičce! Změna je život - Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer, Jakub Kohák, Michal Novotný, Marian Čurko a nebo taky nějaký zajímavý host ... to je nová sestava Partičky, která se Vám představí v úterý 18. září 2018 v kulturním domě! Předprodej vstupenek: Ticketstream, Ticket Kravaře, Infocentrum Hlučín, Sluna Opava.neděle 23.9. / 17.00 hod.
1 + 1 = 3
Divadelní představení divadla ŠAMU Štítina. 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky