KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV
Opavská 161, 747 22, Dolní Benešov, tel.: +420 553 651 159


čtvrtek 12.7. / 21.00 hod. / zámecký park Dolní Benešov
BAJKEŘI
Letní kino, česká komedie, pouze za příznivého počasí.

čtvrtek 19.7. / 20.30 hod. / dvorana zámku Dolní Benešov
DON QUIJOTE DE LA ANCHA
Vážení přátelé, dne 19.7.2018 zavítá do Dolního Benešova přední světový chůdoherec Lennoire Montaine s vynikající komedií Don Quijote de la Ancha - nejhranějším představením v Evropě. Tuto „didaktickou klauniádu“ v režii pana Bolka Polívky můžete zhlédnout na dvoraně zámku (v případě deště v kulturním domě). Představení přináší pohodu a spoustu smíchu, také však potěšující dárečky. Je vhodné i pro rodiny se školními dětmi. Těšíme se na Vás!čtvrtek 2.8. / 17.00 hod.
SENZA MUSIC PARTY
Dětské písničky v podání superstár Zbyňka Drdy a členů hudebního divadla Hnedle vedle. Zaručené hity roztancují a pobaví všechny bez rozdílu věku.
Uvádí hudební divadlo Hnedle vedle.

sobota 8.9. / 15.00 hod.
PIVNÍ SLAVNOSTI
XXI. ročník.

neděle 9.9. / 17.00 hod.
SVATOVÁCLAVSKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL 2018
Flanders recorder quartet.

neděle 16.9. / 17.00 hod.
DOLNOBENEŠOVSKÁ KANTÁTA
Mezinárodní setkání pěveckých sborů.

úterý 18.9. / 20.00 hod.
PARTIČKA NA VZDUCHU
Partička míří z TV Prima rovnou za Vámi!!! A bude to moc krutě přísná show! Ale hlavně hromada legrace. Jak scénky této povedené „partičky“ dopadnou, nikdo dopředu neví, je vždy velkou neznámou nejen pro samotné aktéry, ale také pro publikum. Geňa je ve formě a hádá ještě lépe než kdy předním! A je to taky hlavně o Vás! Bez pomoci publika by to prostě nebyla Partička! A jak takové trápení bavičů vypadá? Stále nevěříte, že se jedná o opravdovou improvizaci? Chcete se i Vy stát součástí některé z her? Na geniální Geňovu párty však může přijít i Váš nápad! A nebo se někdo z přítomných diváků stane našim spojencem a pohlídá třeba právě Ríšu v zákulisí před párty! Kdo bude nespokojený režisér? Na to vše a mnoho dalšího najdete odpověď na nové Partičce! Změna je život - Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer, Jakub Kohák, Michal Novotný, Marian Čurko a nebo taky nějaký zajímavý host ... to je nová sestava Partičky, která se Vám představí v úterý 18. září 2018 v kulturním domě! Předprodej vstupenek: Ticketstream, Ticket Kravaře, Infocentrum Hlučín, Sluna Opava. 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky