GALERIE U JAKOBA - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

GALERIE, VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY
GALERIE U JAKOBA

OC Breda & Weinstein, U Fortny 49/10, 1. patro, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.galerieujakoba.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com

otevřeno: po - pá 13.00 - 18.00, so 10.00 - 16.00 hod.PRODEJ UMĚLECKÝCH PŘEDMĚTŮ    

-
 OBRAZY, GRAFIKY, PLASTIKY, KERAMIKA, ŠPERKY


29.6. - 8.7.
KORSIKA 2018 - PLENÉR 2018
Tak dlouho se milovalo moře se sluncem, až se zrodila Korsika.
Antonie de Saint - Exupery
Hora v moři, ostrov krásy, vůní a kontrastů, nádherné písčité pláže s azurově modrým mořem, historická městečka. Pojeďte s námi na Korsiku malovat, fotit nebo jen tak pobýt. Kdo chce, může jen relaxovat na plážích či mít individuální program, můžete vzít také své blízké.

Odjezd z Opavy v pátek 29.6.2018 - asi odpoledne - upřesníme. Cesta autobusem a taky trajektem. Nástup přímo v Opavě a také po trase. Po trase na Korsiku navštívíme Florencii (nutná přestávka autobusu).

V sobotu (dle trajektu) budeme na Korsice v Bastii a jedeme do Propriana, kde se ubytujeme. Při přejezdu navštívíme Corte (asi 1 hodina cesty), město v srdci Korsiky, je vklíněno do impozantních žulových velehor. Zde uděláme delší prohlídku.

Neděle - relaxace v Proprianu, koupání, malování, vycházky.

Pondělí - návštěva Bonifacia (1,5 hodiny) nádherné město postavené na bílých útesech se malebnými výhledy, historickými uličkami a Citadelou. Cestou navštívíme  Sarténe - město vendety je považováno za nejkorsičtější z korsických měst. (celodenní výlet, malování)

Úterý - relaxace v Proprianu, koupání, malování, vycházky.

Středa - návštěva města Ajaccia (1,5 hodiny). V celém městě je cítit duch nejslavnějšího Korsičana, Napoleona Bonaparte, který se zde narodil. (celodenní výlet, malování)

Čtvrtek - návštěva městečka Filitosa s jeho menhiri (1,5 hodiny), je kamennou bránou ke minulosti, vstupem k středomořským dějinám trvajícím víc než osm tisíc let (půl denní výlet, malování)

Pátek - opět návštěva Bonifaccia.

Sobota - odjezd z Propriana večer ať si ještě užijeme celý den.  

Neděle - příjezd do Opavy.

Každý den bude oblíbené hodnocení výtvarných prací s malou výstavou v plenéru navštívených městeček.  

Cenu ještě brzy upřesníme - záleží na ceně ubytování, autobusu, ale počítejte asi 16.000,- až 18.000,- Kč. Pokud nás bude více, dokážeme cenu snížit. Cena zahrnuje dopravu luxusním autokarem (WC, klimatizace, DVD, kávovar, nápojový servis za Kč u řidičů), jízdenku na trajekt, všechny výlety po ostrově, 7 noclehů ve Proprianu s kontinentální snídaní ve dvoulůžkových pokojích, po celou dobu k dispozici výtvarný lektor. Cena nezahrnuje cestovní pojištění (lze sjednat hromadně). Pokud máte zájem, reagujte prosím rychle na e-mailovou adresu: galerieujakoba@gmail.com, případně telefonicky 604 244 364 nebo osobně OC Breda I. patro.


13.8. - 17.8.
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO DĚTI - LÉTO 2018
3. termín příměstského výtvarného tábora, přihláška opět on-line v odkazu níže: https://goo.gl/forms/WxmeKUWlYBYTr1hr2


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky