GALERIE U JAKOBA - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

GALERIE, VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY
GALERIE U JAKOBA

OC Breda & Weinstein, U Fortny 49/10, 1. patro, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.galerieujakoba.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com

otevřeno: po - pá 13.00 - 18.00, so 10.00 - 16.00 hod.PRODEJ UMĚLECKÝCH PŘEDMĚTŮ    

-
 OBRAZY, GRAFIKY, PLASTIKY, KERAMIKA, ŠPERKY


1.7. - 10.7.
PLENÉR NA TERMÁLNÍM OSTROVĚ ISCHIA V ITÁLII
Ateliér volného umění při Galerii U Jakoba pořádá plenér ve spolupráci s cestovní kanceláři - specialistou na ostrov Ischia. Ubytování je ve městě Forio - hotel  PARK VICTORIA***.
Plenér během pobytu povede malíř Petar Bocin nebo Mimoza Bocin. Malování je motivem pobytu, ale budeme také relaxovat, koupat se v moři a termálních lázních, poznávat okolí. Mohou s námi začátečníci, také nemalíři, případně rodinní příslušníci. Všichni si ostrov užijí, najdou zde relaxací, ale také ozdravení. Doprava je dle Vašeho zvážení: autobusová či letecká. Nástupních míst do autobusu je více, mohou se proto účastnit zájemci z celé republiky (určitě Praha, Brno, ostatní upřesníme). Letecká doprava je z Prahy či Katowic, Krakowa do Neapole. Cena zájezdu při užití letecké dopravy je určena aktuálně na cenu letenky. Také si můžete pobyt individuálně prodloužit před či po našem společném termínu, stačí nám sdělit a vše s CK zařídíme.
Informace o podrobnostech a přihlášení k zájezdu: psát: galerieujakoba@gmail.com, volat: 604 244 364 nebo osobně: Galerie U Jakoba - OC Breda & Weinstein v Opavě - I. patro.
V případě zájmu reagujte prosím co nejdříve, vždy je kapacita v návaznosti na hotely či dopravu omezena. V ceně zájezdu je: 7x ubytování s polopenzí, autobusová či letecká doprava včetně trajektu a transferu do/z hotelu. Lektor pro plenér k dispozici během celého pobytu, využívání 2 hotelových termálních bazénů (vnitřní a venkovní), služby CK, služby delegáta CK, slevy na vstupné do termálních parků na Ischii, povinné pojištění CK proti úpadku. Cestovní pojištění se platí zvlášť - doporučíme pojišťovnu také pro situace spojené s Covidem.

FORIO - HOTEL PARK VICTORIA***
Příjemný a velmi oblíbený hotel se nachází v klidné oblasti v citrusových sadech, nedaleko historického centra Foria, pláží Cava dell´Isola (10 minut) a Citara (cca 20 minut chůze) anebo Poseidonových zahrad, které patří k nejkrásnějším termálním parkům na ostrově. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkón či terasa za příplatek. Hotel má dlouhodobě vynikající služby, dobrou stravu a silné termální prameny.

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA
Ostrov se nachází v jižní části Itálie, kterou obklopuje Tyrhenské moře, v Neapolském zálivu, v oblasti Kampánie. Ostrov je sopečného původu, největším, nejkrásnějším a také nejslavnějším ostrovem v Neapolském zálivu. Zelený ostrov, jak mu je také přezdíváno pro jeho bujnou vegetaci, učaruje každému. Největší raritou jsou zázračné termální či minerální prameny, které slouží k udržení zdraví a léčbě mnoha nemocí. Těchto přírodních léčebných vod bylo poprvé využito k terapeutickým účelům již ve starověku. Termální parky na ostrově: Poseidonovy zahrady, Negombo, Nitrodi - zde léčivá termální voda působí blahodárné na pokožku, stimuluje regeneraci tkání.


11.7. - 15.7. / s angličtinou a malováním
18.7. - 22.7. / s výtvarným zaměřením a kreativitou
25.7. - 29.7. / s výtvarným zaměřením a kreativitou
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S VÝTVARNÝM ZAMĚŘENÍM 2022
Budeme malovat, kreslit, modelovat. Nebudou chybět pohybové a zábavné hry.
Kvalitní lektoři, individuální přístup, tvůrčí prostředí a také naše zkušenosti s výtvarnými kurzy!
Dětem zajišťujeme obědy, pitný režim, výtvarné pomůcky. Cena zábavného týdne je 3300,- Kč (včetně obědů a výtvarných pomůcek). Závaznou přihlášku na příměstský tábor najdete na našich webových stránkách. Tábor je určen pro děti ve věku 6 - 15 let. Program zohlední věk dítěte. (2 skupiny - rozděleno mladší a starší děti). Začínáme denně v 8.30 hodin, končíme v 16.00 hodin. Tábory probíhají v prostorách Ateliéru volného umění a zahrady kláštera v Minoritském klášteře, Masarykova třída 39, Opava. V týdnu se hravou angličtinou je angličtina dopoledne a odpoledne malujeme a tvoříme. Taky zde jsou děti rozděleny dle věku do dvou skupin.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky