KOSTEL SVATÝCH JANŮ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KOSTEL SVATÝCH JANŮ

Praskova ulice, 746 01, Opava, tel.: +420 734 680 417

provozovatel: Kostel sv. Janů, z.s.

www.kostelsvatychjanu.cz
e-mail:
dalibor.halatek@centrum.czneděle 4.9. / 11.00 hod.

MŠE SVATÁ NA UKONČENÍ PRÁZDNINsobota 10.9. / 19.00 hod.

ZRNÍ - ČERNÁ HODINKA A PŮL
Koncert.
Změna je život a musíme přesunout termín koncertu z 28. září na 10. září 2022. Prodané lístky platí na nový termín, ale je možné je samozřejmě vrátit. Akustický koncert skupiny Zrní při svíčkách v magickém kostele svatých Janů. Užijte si Svatováclavskou noc na nezapomenutelném koncertě.

sobota 17.9. / 14.00 - 18.00 hod.
DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ

středa 28.9. / 15.00 hod.
SVATOVÁCLAVSKÉ ZAHRADNÍ SLAVNOSTI
Spolky Za Opavu a Kostel svatých Janů zvou všechny ve středu 28.9.2022 od 15.00 hodin na Svatováclavskou zahradní slavnost. Ta bude probíhat v zahradě a především v okolí kostela svatých Janů ve Smetanových sadech. Těšit se můžete na koncerty místních kapel, bubenický workshop, exkurzi do zákoutí rekonstruovaného kostela, program pro děti či bohaté občerstvení.pátek 30.9. / 18.00 hod.
KECY & POLITIKA - B. PEČINKA A P. MICHOPULOS
Večery se Slunovratem.
Kecy & politika v kostele sv. Janů v Opavě.
Přijďte si poslechnout zasvěcenou diskusi o současné české politice pohledem dvou rozdílných osobností, kteří se nebojí říct své názory: šéfkomentátora Reflexu Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose, který se čtvrtstoletí zabývá marketingem a politikou. Své glosy a analýzy sypou nemilosrdně na všechny strany, padni komu padni. Nekorektní debata, kde se věci zasazují do kontextu a přísně se tu oddělují prázdné kecy od skutečné politiky. Na kom tato dvojice tentokrát nenechá nit suchou? O tématech můžete rozhodnout i Vy! Nenechte si to ujít!sobota 26.11. / 17.00 hod.
PAVEL HELAN
Koncert.
Advent klepe na dveře, tedy přesněji spíše na bránu opavského kostela svatých Janů. Přivítejme jej slavnostně a radostně, koncertem písničkáře Pavla Helana, který bude jistě silným zážitkem v magickém prostředí našeho chrámu. 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky