KINO HOLASOVICE - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KINA, FILMOVÉ KLUBY
KINO HOLASOVICE

Holasovice 118, 747 74, Holasovice, tel.: +420 553 662 296
www.obec-holasovice.cz
e-mail:
obec.holasovice@opava.czstředa 2.10. / 18.00 hod.

ALITA: BOJOVÝ ANDĚL
Alita je normální holka s robotickým tělem, předurčena k velkým věcem. Jen o tom zatím neví. Jedná se o neobyčejný příběh o pádu anděla a zrození bojovnice.
Americké akční sci-fi.

středa 9.10. / 18.00 hod.
CO JSME KOMU UDĚLALI?
Claude a Marie Verneuilovi čelí nové krizi. Jejich čtyři dcery a jejich manželé se rozhodli opustit Francii. Každý z nich k tomu má dobrý důvod. Ale co rodiče? Ti udělají všechno pro to, aby jim mladí neodjeli někam na druhý konec světa.
Komedie Francie, Belgie.

středa 16.10. / 18.00 hod.
JAK VYCVIČIT DRAKA 3
Mladý Viking Škyťák a drak Bezzubka se vracejí v pokračování úspěšné dobrodružné animované série Jak vycvičit draka. Společně budou hledat Skrytý svět, jedinou naději na záchranu lidskodračího společenství.
Americký animovaný dobrodružný film.

středa 23.10. / 18.00 hod.
DŮVĚRNÝ NEPŘÍTEL
Andrej, v podání Vojtěcha Dyka, pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, Andrej má za úkol finalizovat projekt tzv. inteligentního domu zajišťující maximální luxus a také bezpečnost pro své obyvatele. Spolu se svojí čerstvou manželkou, ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), se nastěhují do funkčního prototypu, luxusního domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. To, co se ze začátku jevilo jako pohádka, se však pomalu ale jistě mění v noční můru…
Mysteriózní drama Česko, Slovensko.

středa 30.10. / 18.00 hod.
AVENGERS: ENDGAME
Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.
Americký akční dobrodružný film.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky