ČAJOVNA HARMONIE - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

GALERIE, VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY
ČAJOVNA HARMONIE
Krnovská 20, 746 01, Opava, tel.: +420 777 137 508

otevřeno: po - pá 13.00 - 22.00, so 15.00 - 22.00 hod., ne zavřeno


úterý 6.2. / 18.00 hod.
HOMEOPATIE 6
Tradiční termín - první úterý v měsíci, je opět věnován homeopatii. MUDr. Alexandr Fesik bude od 18.00 hodin hovořit na téma Gynekologické potíže - neplodnost, poruchy menstruačního cyklu, menopauza, náhrada hormonální léčby, plánované těhotenství.

čtvrtek 8.2. / 19.00 hod.
SPATŘIT MANASLU ZE VŠECH SVĚTOVÝCH STRAN A VRÁTIT SE ŠŤASTNĚ DOMŮ
Tento čtvrtek přednáška a poutavé vyprávění Marie Klementové. Byla účastnicí jednoho ze nejúžasnějších treků v nepálském Himálaji, o čemž nás přesvědčí nejen slovy, ale také nádhernými fotografiemi velehorské krajiny. Obejdeme osmitisícovku Manaslu (8 163), ačkoli se pohybujeme v oblasti Annapuren, nepotkáme zde překvapivě davy turistů! Okruh je otevřen teprve od roku 2005 a právě zde platí - čím dříve tím lépe! Navštívíme buddhistické vesnice s tibetskou kulturou a budeme obdivovat majestátní zasněžené štíty velehor. Přijďte a navštivte s Marií Klementovou jednu z nejpůsobivějších oblastí nepálského Himálaje.

čtvrtek 22.2. / 19.00 hod.
PAVEL STANKE: KYRGYZSTÁN - NEDOTČENÁ PŘÍRODA A HORY, KAM SE PODÍVÁŠ
Přednáška, o svém putování hornatým Kyrgyzstánem bude hovořit Pavel Stanke. Projdeme se po horách, a když nás budou bolet nohy, sedneme na koně. To svedou malí Kyrgyzové dřív, než se naučí mluvit. Vykoupeme se ve druhém největším horském jezeře světa Issyk-kul, přespíme v jurtě, na tržišti v Biškeku si koupíme vynikající orientální koření a ještě cestou domů nám bude v uších znít nejdelší světový epos - nebude se číst celý - o hrdinovi Manasovi. Vyprávění Pavla Stankeho umocní jedinečné fotografie. Repríza pro velký zájem.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky