HRADECKÝ SLUNOVRAT - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
HRADECKÝ SLUNOVRAT
Komárovská 9, 746 01, Opava, tel.: +420 606 282 261
pořadatel:
Silesia Art, z.ú., U smaltovny 1360/9, 170 00, Praha 7 - Holešovice
www.hradeckyslunovrat.cz
e-mail: hradeckyslunovrat@gmail.com


pátek 8.11. / 19.00 hod. / kino Orion Hradec nad Moravicí
SLAM POETRY
Nenechte si ujít tuto unikátní Slam poetry exhibici tentokrát v ženském podání v předvečer Hradeckého slunovratu Winter Edition 2019. Předprodej vstupenek v IC Hradec nad Moravicí nebo online www.hradeckyslunovrat.cz/vstupenky.sobota 9.11. / 17.00 hod.
HRADECKÝ SLUNOVRAT WINTER EDITION 2019
Magický večer v netradičním prostředí státního zámku v Hradci nad Moravicí, zimní varianta hudebního festivalu v honosných prostorách sálu Velké dvorany. Hudební přehlídce předchází degustace vína, spojená s koncertem, výstavou a lahůdkami studené kuchyně. Informace o programu budeme postupně doplňovat. Vstupenky si raději pořiďte s předstihem. Již dnes si o vstupenky můžete napsat na email vstupenky@hradeckyslunovrat.cz.pátek 6.12. / 17.00 hod. / Velká dvorana Červeného zámku Hradec nad Moravicí
SPIRITUÁL KVINTET
Koncert, Večery s Hradeckým slunovratem.
Letos oslaví legendární Spirituál kvintet neuvěřitelných 60 let na scéně a zároveň ohlásil ukončení činnosti.  Jsme velmi rádi, že si ještě spolu vychutnáme předvánoční koncert, dokonce v krásném prostředí Červeného zámku, ve Velké dvoraně. Kupte si na tento výjimečný večer lístky včas. Bude zřejmě rychle vyprodáno.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky