TARA STŘELNICE MUSIC CLUB - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

DISKOTÉKY, ROCKOVÉ KLUBY
TARA STŘELNICE MUSIC CLUB

Náměstí Svaté Trojice 157/12, 746 01, Opava
www.facebook.com/taraclubopava

otevřeno: pá 22.00 - 04.00 hod., so dle programupátek 7.9. / 22.00 hod.

OPENING PÁRTY S ABDEM & SHARLOTOU
V pátek 7.9.2018 pro Vás po letní pauze opět otevře své brány náš klub a společně odstartujeme novou sezonu! Naši DJs Pekos & Petis pojedou vaše oblíbené bomby a pak hostem večera bude známá dvojice ABDE & SHARLOTA, která o půlnoci rozjede svou taneční show.
Vstupné pro potvrzené (zúčastním se) do 23.00 hodin za 30,- Kč, ostatní 60,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.

pátek 14.9. / 22.00 hod.
GOODBYE SUMMER 2018
Tento pátek si dáme opět pořádnou párty. Prázdniny už jsou pomalu minulostí, škola se rozjíždí a léto končí!!! Prostě je čas na vnitřní akcičky v našem klubu. Ať je to zapíjení konce léta veselejší, v akci bude Amundsen vodka ochucená za 20,- Kč.
Za mixem naši Tara DJs.
Vstupné pro potvrzené (zúčastním se) do 24.00 hodin za 0,- Kč, ostatní 60,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.

pátek 21.9. / 22.00 hod.
HEARTBREAK - LET IT ROLL WINTER SLOVAKIA WARM-UP
Léto nám pomalu končí a tak je čas představit si další díl opavské klubové noci s názvem Heartbreak. Tento díl chceme posunout opět o kousek dál a proto jsme si pozvali až ze dalekého Birminghamu v Anglii, známého jumpupového a raggajunglového producenta, legendu DOPE AMMO, který přijíždí exkluzivně do ČR v rámci své Influence album tour! Tato noc bude zároveň warm-up na akci LET IT ROLL SK Winter. Zasoutěžíme si o free vstupy na LiR a vstupenky bude také možno zakoupit za nejnižší cenu a bez servisních poplatků! Line-up doplní jako vždy kluci z Clownfish crew a W-CUB za Bamfight crew. Jelikož na posledním díle došlo k vyprodání klubu a bohužel ne všichni jste se dostali dovnitř, rozhodli jsme se přesunout tento díl do opavského klubu Tara, který disponuje větší kapacitou. Věříme, že také zde dokážeme společně vytvořit skvělou atmosféru, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat. Bude to tanec, takže si zapiš pátek 21.9. a přijď si pro svou dávku DNB!
Vstupné do 23.00 hodin 90,- Kč, od 23.00 hodin pak 130,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.

pátek 28.9. / 21.00 hod.
DAREWIN X REDZED X VALISBEATS / AFTER PARTY DNB
Dnes dojdi do Tara Střelnice music clubu, kde v 21.00 hodin odstartuje večer Valis Beats setem plného novodobého hip hopu . Potom vystoupí předskokan z Opavy Orel97, Bruntálský Mitsu a Blekis, který vám spolu se Steve Sniff přijede ukázat svoji show až ze Prahy. Potom vypukne absolutní hell, který rozpoutá Redzed a show zakončí Darewin svým výjimečným a jedinečným stylem. After party rozjede Valis Beats našlapaným novodobým hip hopem/trapem, který tento den bude mít i jako svůj Bday a konečnou after dorazí kluci z BamFight Crew pořádným Jump up a Neurofunk Dnb soundem . Máte se na co těšit !!!
Vstupné je 100,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky