TARA STŘELNICE MUSIC CLUB - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

DISKOTÉKY, ROCKOVÉ KLUBY
TARA STŘELNICE MUSIC CLUB

Náměstí Svaté Trojice 157/12, 746 01, Opava
www.facebook.com/TARA-Střelnice-Club-Opava

otevřeno: pá 22.00 - 04.00 hod., so dle programustředa 4.12. / 21.00 hod.

CHRISTMAS STUDENT PARTY
Chtěli jste ji, máte ji mít! Dlouho jste nám psali, že byste chtěli zažít atmosféru velké párty, které se pořádají všude jinde, tak jsme se rozhodli Vám ji dopřát. První vánoční studentská párty proběhne ve velkém stylu ve středu 4. prosince v Tara Střelnici Clubu. Pozor, nezapomeňte, že tahle skvělá párty je tématicky vánoční! Takže tomu odpovídá také speciální vstupné!
Vstupné ve vánočním oblečení - zvýhodněných 30,- Kč.
Vstupné bez vánočního oblečení - 50,- Kč.
Těšit se můžete na skvělou hudbu, speciální drinky a hlavně na pořádnou párty!
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.pátek 6.12. / 21.00 hod.
BLACK & WHITE PARTY
Přijď celý v černém nebo v bílém a máš vstup zdarma !!! Kombinace těchto dvou barev se rovná vstupu jen za 20,- Kč !!! Akce na baru: Captain Morgan 60,- Kč, Křídla 45,- Kč, Jagerbomb 60,- Kč.
Vstupné 50,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.pátek 13.12. / 21.00 hod.
THE PURGE OPAVA
Buď součásti největší párty v Opavě! Párty podle filmu Očista (The Purge)! Máte se na co těšit! Můžeš se taky těšit na GoGo dancers, kulisy z filmu! Kdo přijde s maskou dostane welcome drink zdarma! Můžeš se těšit na spoustu soutěží o hodnotné ceny a lístky na různé interprety a velké akce v okolí.
Vstupné 100,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.pátek 20.12. / 21.00 hod.
GLEB - GAUČ 'N' BASS TOUR
Gleb vyráža na očakávanú Gauč 'n' Bass tour k jeho uspešnému, druhému štúdiovému albumu Gauč Storytelling. Počas rozsiahlej tour navštívi viaceré slovenské a česke mestá, ktoré sa otrasú v základoch. Predpredaj exklúzivne na http://tootoot.fm.
Vstupné 250,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.čtvrtek 26.12. / 21.00 hod.
ŠTĚPÁNSKÁ NA TAŘE
Na Štěpána není pána aneb pořádný mejdan na Taře!
Vyhlašujeme DJ CONTEST! Chceš se prosadit a zahrát si na Štěpánské na Taře? Nahraj svůj DJ set na událost a připiš k němu něco o sobě. Dva sety, které se nám budou nejvíce líbit a které budou mít nejvíce lajků vybereme a jejich autorům dáme možnost se prosadit a ukázat nám i ostatním, co umí právě na Štěpánské. A pokud se nám zalíbíš nebo publiku, rozhodně to nebude poslední hraní pro PDA! Contest trvá do 23.12., výherci budou vyhlášeni v události a na našem Instagramu.
Vstupné 80,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.pátek 27.12. / 21.00 hod.
STEIN27
Přesně po roce se k nám do Opavy vrací brněnský raper STEIN27, který se mezi posluchači alternativního rapu proslavil zejména depresivním obsahem svých skladeb, který se nese celou jeho tvorbou. Mladý interpret se však neustále zamýšlí nad lepšími zítřky, poskytuje svým fanouškům jakousi možnost úniku. V poslední době se proslavil písničkami jako jsou: Planeta Země, Predator, Maria, apod.
Support  - Orel97, Valisbeats, B2L.
Vstupné 200,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.

sobota 28.12. / 22.00 hod.
MADFACE DNB PARTY
MIB Crew se vrací do Opavy! Nabití bramborovým salátem a cukrovím vám tentokrát přinášíme vánoční tancovačku se speciálním dárkem! Na rozsvícení naší vánoční hvězdy jsme si pozvali českou producentskou špičku, zástupce RAM Records, Viper Recordings nebo Let It Roll crew, kterou je samozřejmě MADFACE. Chybět samozřejmě nesmí ani kompletní česká MIB sestava. Ze severočeského Mostu si zde vystřihne opavskou premiéru DJ Spiritual. Z moravskoslezska dorazí se svou tvrdší selekcí Drobek a ze středních Čech nesmíme zapomenout na talentovaného newcomera Antique Engine! Jako support se za mix postaví mladý jesenický talent Jaro Freeman. Takže neseď doma, doraž vyskákat kalorie z vánočního hodování!
Vstupné 120,- Kč.
Vstup 15+ (s průkazem totožnosti). Mladistvým v podnapilém stavu vstup nebude umožněn.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky