MUSIC CLUB 13 - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

DISKOTÉKY, ROCKOVÉ KLUBY
MUSIC CLUB 13

Krnovská 13, 746 01, Opava, tel.: +420 777 004 763
www.musicclub13.cz
e-mail: info@musicclub13.cz

otevřeno: po - čt 11.00 - 23.00, pá 11.00 - 02.00, so 14.00 - 02.00, ne 16.00 - 23.00 hod.pátek 6.4. / 20.00 hod.

BLANKA ŠRŮMOVÁ, JAN SAHARA HEDL A NĚŽNÁ NOC
Koncert.
Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc: 16. března vyšlo nové, v pořadí druhé, album s názvem Tak se věci mají. Po jednoznačně úspěšném albu Neměj strach z roku 2016, ke kterému skupina vydala dva videoklipy: Neměj strach a Nepátrej po stopách (oba k vidění na youtube), získala ocenění Album roku 2016 v Rock And Popu a nominaci na Žánrové ceny Anděl, vychází album Tak se věci mají. Intenzivní koncertní činnost kapely ukazuje, že se rozrůstají řady příznivců a nazrál opět čas k vydání něčeho nového. Album obsahuje deset písní s texty Jana Sahary Hedla (kromě jedné výjimky, kde je spoluautorkou Blanka Šrůmová) a výrazné melodie vzniklé spoluprací obou hudebních partnerů, legendárních hudebních osobností z devadesátých let (Tichá dohoda, Precedens). Deska působí svěže, oproti prvnímu albu se posunula chvílemi rockovějším směrem a chvílemi experimentuje s novými polohami až do stylu country. Pestrost není nuda a dva typické, prolínající se hlasy se již staly snadno poznatelnou známkou této české formace zvané Něžná noc. Písně jako Jasnej den, Aleje, rockové, Já už tu nebydlím nebo Dějiny chlastu nebo píseň jako střiženou do Radia Country s názvem Tak se věci mají, posuďte sami při poslechu. Největší sílu ale mají živá vystoupení.
Kapela hraje ve složení: Jan Sahara Hedl (voc, acoustic guit), Blanka Šrůmová (voc, keyb), Ivan Kadaňka (ds), Martin Schneider (bg) a Ondřej Ekrt (guit).

sobota 7.4. / 20.00 hod.
ELEMENT A DALŠÍ
Koncert.
Donor je mladá, pětičlenná heavy-metalová skupina ze Vsetína, jejíž popularita stále narůstá. Kapela Donor se již stačila zarýt fanouškům do paměti svým velmi osobitým stylem a celkovým pojetím metalové hudby. Své písně zakládá na nápaditých kytarových riffech, které jsou velkou měrou podpořeny vícehlasnými sbory.
The Four Elements - Naše kapela pochází z Uničova a nese jméno The Four Elements. Máme pouze českou tvorbu a za tím si stojíme! V červenci 2017 jsme vydali naše první album Jiní nikdy nebudeme a samozřejmě už chystáme další, které by mělo vyjít na přelomu května a června příštího roku.
Draath 42 - punkrocková kapela založená v roce 2015. Od té doby odehrála nespočet koncertů především na půdě Spojených států amerických. Letos se rozhodla vrátit do ČR a ukázat se domácímu publiku. Kapela je známá svými říznými kytarovými ryfi, alkoholovými večírky a konzumací velkého množství drog.
Element hraje syrový funk’n'roll, do kterého se promítá šero sudetských luk, zástaveb či přírod. Jsme kapelou tvořící vlastní tvorbu s českými texty. Komponujeme s ohledem na příběhy každodennosti, od úplných malicherností po lidské veleotázky.

sobota 14.4. / 20.00 hod.
ROCKOVÁ 13 - FAJER - D.ROCK
Koncert.
K tanci a poslechu zahrají Fajer a D.Rock.


KAŽDÉ ÚTERÝ FILMOVÉ VEČERY
Pravidelně v úterý Vám promítáme od 19.00 hodin ty nejlepší kultovní filmy.

KAŽDOU STŘEDU STUDENTSKÉ VEČÍRKY
Studentské večírky každou středu od 20.00 hodin.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky