ZUŠ VÁCLAVA KÁLIKA - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ
ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA VÁCLAVA KÁLIKA

Nádražní okruh 674/11, 746 01, Opava, tel.: +420 734 795 402
www.zusvkopava.cz
e-mail:
boucek@zusvkopava.cz1.1.2018
OZNÁMENÍ O SLOUČENÍ ORGANIZACÍ
V návaznosti na usnesení zastupitelstva kraje č. 5/494 ze dne 14. září 2017, o sloučení organizací Základní umělecká škola Václava Kálika, Opava, Nádražní okruh 11, příspěvková organizace a Základní umělecká škola, Opava, Solná 8, příspěvková organizace oznamujeme, že po sloučení organizací od 1. ledna 2018 bude jednotný název Základní umělecká škola, Opava, příspěvková organizace. Nástupnickou organizací se stává Základní umělecká škola, Opava, Solná 8. Ředitelkou organizace bude Mgr. Ivana Sýkorová.


pondělí 6.5. / 16.30 hod. / koncertní sál ZUŠ
JARNÍ KONCERT
Jarní koncert klavírního oddělení.čtvrtek 9.5. / 17.00 hod. / koncertní sál ZUŠ
SPOLEČNÝ KONCERT ZUŠ LITOVEL A ZUŠ OPAVA
Společné setkání a koncert ZUŠ Litovel a ZUŠ Opava.
Ve čtvrtek 9. května 2019 se uskuteční přátelské setkání základních uměleckých škol ZUŠ Litovel a ZUŠ Opava. Pro mladé výtvarníky, hudebníky a jejich učitele ze ZUŠ Litovel připravili opavští učitelé pestrý program. Výtvarníci se v dopoledních hodinách zúčastní workshopu na ZUŠ Solná. Hudebníci se po prohlídce zámku v Hradci nad Moravicí přidají na prohlídku kostela sv. Václava v Opavě a centra Opavy. Celodenní setkání zakončí Společným koncertem žáků ZUŠ Opava a ZUŠ Litovel.pátek 10.5. / 17.00 hod. / koncertní sál ZUŠ
ABSOLVENTSKÝ KONCERT
Program na níže uvedených plakátech.


pátek 31.5. - sobota 1.6.
COLOURS OF ZUŠ 2
Již podruhé se Colours of ZUŠ 2 představí veřejnosti v ulicích Opavy, představí tvorbu čtyř oborů naší školy (výtvarný obor, hudební obor, taneční obor a literárně-dramatický) a to formou hudebních a tanečních vystoupení, ukázkami výtvarné práce v plenéru, happeningy, výtvarnými akcemi a dílnami, které mají za cíl umělecky oživit část opavského parku, kam místní chodí za odpočinkem a relaxací a který je zároveň důležitou součástí historie naší Opavy, jelikož zde vedly hradby a vstupovalo se zde jednou z bran do města.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky